Popüler Konu 2025 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar çekirdek cips falan yiyomusunuz ben bugün biraz yedim unuttum geçen haftada yemiştim gerçi ama az araştırmadım bunu hiç çok zararlı bişey mi şuan için

Kızlar çekirdek cips falan yiyomusunuz ben bugün biraz yedim unuttum geçen haftada yemiştim gerçi ama az araştırmadım bunu hiç çok zararlı bişey mi şuan için
Çekirdek tuzsuz falansa bence faydalı bile.cips zaten genel olarak zararlı biliyosun ama hafta 1 yediğin iki parça cipsten bişey olucağını sanmıyorum.bende az önce çikolatalı pasta yedim ince bi dilim 😅

Benim doktorum acıbademde ihsan atabay. Bildiğim kadarıyla kentte 4 tane kadın doğum doktoru var. Yanılıyor muyum bilmiyorum :) bende gebelik önvvesi tetkijler için vs gitmiştim memnun kalınca şuan devam ediyorum . Ama yeni gitmeye başladığım için ileriki dönemlerde fikrim daha netleşir🤣 başka giden arkadaş carsa yorum yazarsa bende bilgişenirim
Muayene ücreti kent hastanesinde ne kadar acaba? Yarın bide paket halinde bilgi oradan alayım bari 😀

Muayene ücreti kent hastanesinde ne kadar acaba? Yarın bide paket halinde bilgi oradan alayım bari 😀
Benim gittiğimmdoktorun 1800 lira civarı. Fakat kan vs alınca tahliller çok çok pahalı. Muayene ücreri hiçbir şey değil yani. Ay çğrenirseniz bana da söyleyin bende öğrenmeye çalışayım hastaneye gidince

Arkadaşlar peki daha önce sezeryan yapan arkadaşlar , sezeryan kaç dakika sürüyor ? :)) bir de sizce doğumda en çok doktor mu önemli uoksa anesteziciler hemşireler hastane hijyeni vs mi? Doğum yapan arkadaşlar tecrübelerini paylaşırsa ona göre hareket edelim

Arkadaşlar peki daha önce sezeryan yapan arkadaşlar , sezeryan kaç dakika sürüyor ? :)) bir de sizce doğumda en çok doktor mu önemli uoksa anesteziciler hemşireler hastane hijyeni vs mi? Doğum yapan arkadaşlar tecrübelerini paylaşırsa ona göre hareket edelim
Kendi tecrübemi aktarıyım size 😅 giriosunuz epidural takılıo vs, dr gelio bebek hemen çıkıyo zaten veriyolar koynunuzaaa yanağınıza minnoşuuu yumuşacık sıcacık 😍😍 sonra herhalde bir 30 45 dk sürüyo ameliyat bitince dinleniosunuz vs kendinize iyice gelince odaya çıkarıp bebişi getiriolar emzirmek için tam saat veremem ama 1-1.30 saatti herhalde odaya çıkıp bebişe kavuşmak tabi her hastane başka 🌸 bence dr çoook önemli ama anestezi uzmanı ve hemşireler çok destekti tek başıma girdim covidde bi de eşinizle gircekseniz daha kolay olur 🥰

Ne güzel benim de annem yakın ama yaşlı ilk cocugumda cok yardımcı olmustu ama şimdi kendi işini bile zor yapıyor çalısırken gözün arkada kalmadan birine bırakabilmek büyük nimet şimdi ikincide mecburen bakıcı olcak benim de nasıl olcak bilemiyorum Allah Büyük diyorum
Biz Ankara taraflarındaydık bu sene geldik anneme yakın o durumu da iyi bilirim tek başınalık çok zor hele çocuk hasta olduğunda ya da çocukla aynı anda anne de hasta olduğunda insanın gözü kapıda kalıyor biri gelse de bir tas çorba yapsa diye annenizin en azından kendi işini yapabilmesi bile büyük nimet

Ne yazık ki bende aynı şekilde bir anda grip oldum , burun akıntım ve hapşırıklarım durmuyor . 7 haftalık hamileyim ve biraz zorlanıyorum, duş alıp yatmak iyi gelir diye düşünüyorum.
Çok geçmiş olsun bende çok fena grip oldum kızım okula başladı ondan bulaştı perişanım 😢 c vit ballı limonlu su en iyi gelenler tabi şansınız varken dinlenmek 🤗

Kendi tecrübemi aktarıyım size 😅 giriosunuz epidural takılıo vs, dr gelio bebek hemen çıkıyo zaten veriyolar koynunuzaaa yanağınıza minnoşuuu yumuşacık sıcacık 😍😍 sonra herhalde bir 30 45 dk sürüyo ameliyat bitince dinleniosunuz vs kendinize iyice gelince odaya çıkarıp bebişi getiriolar emzirmek için tam saat veremem ama 1-1.30 saatti herhalde odaya çıkıp bebişe kavuşmak tabi her hastane başka 🌸 bence dr çoook önemli ama anestezi uzmanı ve hemşireler çok destekti tek başıma girdim covidde bi de eşinizle gircekseniz daha kolay olur 🥰
Ay teşekkür ederim anlattığınız için :) bebek çıktıktan sonra devamı sıkıcı olmuyor mu peki ahahah

Bir de işlem boyunca biri yanınızda destek amaçlı sizinle sohbet ediyor mu:)

Evet evet bana denk gelen anestezi uzmanı çook iyi hoş sohbetti güldürdü konuşturdu hep hemşire el falan tutuo pozitif bi ortam 😅
Aaa e çok güzel. O zaman gayet güzel bir ortam yani zaten uyuşuk bir şey de hissedilmiyor. Etrafta da pozitif insanlar. O zaman gerçekten hastane ve diğer çaloşanlrda doktor kadar
Çok önemli

Hep pozitif insanlarla karşılaşın inşallah bu süreçte siz de pozitif olursanız herşey akışında gidiyo 💕 belki normal doğum yaparsınız şartlamayın kendinizi 😅 gerçi ben de ilk günden hep sezaryen istedim başka seçenek düşünmedim
Ya annem ablam vs hiçbiri normal e uygun değildi muhtemelen bende olmam. Bir de panik bir insanım gerek yok tabi belli de olmaz 🤣

Ya annem ablam vs hiçbiri normal e uygun değildi muhtemelen bende olmam. Bir de panik bir insanım gerek yok tabi belli de olmaz 🤣
İnşallah en sağlıklı olan olsun, bir tadını çıkarın hamileliğin önce daha cook var dusunmek icin erken cinsiyet ogrenmesi var detaylisi var alisverisi var odasi var ismi var ooo 😅 rahatlatirizi birbirimizi burada keyifli oluyor sureci burda gecirmekte 😍

X