2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    301
Yazık ya susuz mu bırakıyoruz çocukları yoksa ben sırf düzgün emmiyor sonra diye vermek pek istemiyorum. Yemekten sonra ve emdikten sonra vereyim bakalım içerse
Benimki sevmedi suyu ya 10 ml bile içtiğinden şüpheliyim. Bardakta vereyim dedim onda da genzine kaçırdı boguluyordu resmen 😰

Yazık ya susuz mu bırakıyoruz çocukları yoksa ben sırf düzgün emmiyor sonra diye vermek pek istemiyorum. Yemekten sonra ve emdikten sonra vereyim bakalım içerse
Aslında ek gıdadan sonra başlamak lazım unutmamamız lazım daha doğrusu. Ben dün farkettim aşırı istekli içti

Kızlar biz bugün 6. Ayımızı doldurduk ve son bir kac haftadir kafamizi dik tutmaya baslayinca tek tarafta egrilik fark ettim.surekli kafasini bir tarafa yatirip bakiyor yada sol tarafa daha egimli.doktor kontrolumuz vardi bugun oncesinde bende epey arastirmistim tortikolis denilen bir durummus.fizik doktoruna gozukmemezi istedi.evde tedavi icin biraz gec kalinmis dedi.
Bu durumu yasayanlar var mi yardima ihtiyacim var🥹

Ben oğluma avokado yumurta yulaf yoğurt karışımı yedirmekle meşguldüm😅 ah diyorum bunu yedikten sonra tok karna ne uyur ama tık 30. dk saat gibi
Bizde 3 gündür bi huzursuzluk hakim böyle yalandan ağlıyor sürekli dolaştırıyoruz gezdiriyoruz. Yere poposu değsin başlıyor mızmızlanmaya

Demir ilacı iştah açmaz mi ben mi yanlış biliyorum ? Var mı demir ilacı kullanıp bebeğimin iştahı açıldı diyen annemiz. Hala 120 ml içiyoruz yoruldum

X