Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

az mikrarda burger icinde mayonezden bi kerelik pastörize olmasa bile bisey olcagini sanmam canim
ama her gün öyle bi mayonez yenirse zarar verir. atiyorum tiramisuda da cig yumurta oluyor ama cok canin cekti 1-2 kasik yedin bisey olmaz, denedim onayladim 😅😅
İlk gebelik pimpiriklik had safhada ben dee😁😁😁

Kızlar bu Çin takviminde yaşımızı yıla göre mi aya göre mi bakıyoruz otomatik yapılanlar yanlış olabiliyormuş tabloya göre hesaplayın diyorlar ama yaş meselesi kafamı karıştırıyor

canim ilk aylar böyle kilo vermeler normal bulantilardan dolayi. bebek zaten senin suana kadar olan depolarindan besleniyor. sonrasinda takip et bu hep böyle devam ederse zaten kan degerlerinde falan da biseyler belli olur ona göre bakarsin🌸
Haklısın canım bakalım devam etmez umarım bir de o stresi yaşamak istemem prenseslik dönemine geçmeye az kaldı bakalım nasıl olacak 🤗

2 farklı paket var Genoksta plus olanın fiyatı mı acaba 🤔, ben dün Genoks'a kan verdim 13bin TL. Antalya'da kan verdim.

Ben fatura falan sormayı unuttum ama parayı IBAN ile yolladım, fatura gönderdiler mi size acaba?
Yok canım ben de fatura falan sormadım, iban üzerinde yolladım ama fatura falan da gelmedi

Kızlar ben size bir şey danışmak istiyorum. Hiç sebze yemeği yiyebiliyor musunuz? Yani şöyle ben mesela sabah kahvaltısında avokado, domates, salatalık, peynir, haşlanmış yumurta vs kahvaltımı çok iyi yapıyorum. Arkasından bir kaç saat sonra kefir ya da probiyotik shotlardan içiyorum bir tane. Sonra işte öğle yemeği ya köfte falan yiyorum. Ya tost yapıyorum kaşarlı vs. Sonra muz,yaban mersini vs derken günü kapatıyorum. Hiç sebze yemiyorum bu aralarda dün bir havuç soydum yedim en son o bebek sağlıklı vitaminler alsın diye

Kızlar ben size bir şey danışmak istiyorum. Hiç sebze yemeği yiyebiliyor musunuz? Yani şöyle ben mesela sabah kahvaltısında avokado, domates, salatalık, peynir, haşlanmış yumurta vs kahvaltımı çok iyi yapıyorum. Arkasından bir kaç saat sonra kefir ya da probiyotik shotlardan içiyorum bir tane. Sonra işte öğle yemeği ya köfte falan yiyorum. Ya tost yapıyorum kaşarlı vs. Sonra muz,yaban mersini vs derken günü kapatıyorum. Hiç sebze yemiyorum bu aralarda dün bir havuç soydum yedim en son o bebek sağlıklı vitaminler alsın diye
Canım bence yeterince aldığın için vücut açık hissetmiyor o yüzden canın çekmiyor kahvaltıda ve meyveyle yeterince alıyorsundur

Kızlar günaydın herkese moralim çok bozuk ya bugün sahilde cinsiyet partisi yapacaktım o kadar heves ettim birsürü misafir çağırıp hazırlık yaptım ama İstanbul kar kış kıyamet resmen sabahtan beri ne yağmur durdu ne sağanak çok heveslenmiştim 😢
Kuzum bu ara havalar bozuk gösteriyor. Evde yapsanız 🥰

X