2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Diş çıkaran arkadaşlara bişey soracaktım. Kızlar 3 gündür benim bebeğim durmuyor hiç bi şekilde oyalayamıyorum hep bir huzursuzluk hali var sürekli ağlıyor ama böyle bi yeri ağrıyormuş gibi değil de mızmızlık ağlaması gibi. Diş çıkarırken sizin ağlamalar nasıldı bir yeri ağrıyor gibi bi ağlamamı yoksa dediğim gibi bi huzursuzluk mızmızlık gibi miydi? Vallahi ne yapacağımı şaşırdım ya

Kızlar biz bugün 6. Ayımızı doldurduk ve son bir kac haftadir kafamizi dik tutmaya baslayinca tek tarafta egrilik fark ettim.surekli kafasini bir tarafa yatirip bakiyor yada sol tarafa daha egimli.doktor kontrolumuz vardi bugun oncesinde bende epey arastirmistim tortikolis denilen bir durummus.fizik doktoruna gozukmemezi istedi.evde tedavi icin biraz gec kalinmis dedi.
Bu durumu yasayanlar var mi yardima ihtiyacim var🥹
Merhaba benim oğlum da 5,5 aylık tortikolis var fizik tedaviye götürdük doktor evde yapmamız için hareketler öğretti yapmaya çalışıyorum 1 ay sonra tekrar gelin dedi bakalım🙄

Diş çıkaran arkadaşlara bişey soracaktım. Kızlar 3 gündür benim bebeğim durmuyor hiç bi şekilde oyalayamıyorum hep bir huzursuzluk hali var sürekli ağlıyor ama böyle bi yeri ağrıyormuş gibi değil de mızmızlık ağlaması gibi. Diş çıkarırken sizin ağlamalar nasıldı bir yeri ağrıyor gibi bi ağlamamı yoksa dediğim gibi bi huzursuzluk mızmızlık gibi miydi? Vallahi ne yapacağımı şaşırdım ya
Benimki öyle ama çıkmadı dis

Merhaba benim oğlum da 5,5 aylık tortikolis var fizik tedaviye götürdük doktor evde yapmamız için hareketler öğretti yapmaya çalışıyorum 1 ay sonra tekrar gelin dedi bakalım🙄
Ben iki de öyle ama ben kafayı tutamadığı için düşündüm doktor da bisi demedi bir yana doğru gidiyor egikiyr ben 6 ay kontrolü var hemen sorayım ayın basunda

Patates havuç hasladim sütümle incelttim baya baya. Yok örgürüyor. 2 çay kaşığı ancak gitti ağzına kusucak gibi yapıp duruyo. Tatlı meyveyi vs iyiyo ama bunları yok. Aman kızlar tatlı şeyler öncelikle olmasin benim büyük oğlana onu yaptım aşırı yemek seciyo bunu saldım şuan

Ama cidden grupta bir sessizlik var 😶 nerdesinizzzz
Ben dısaridaydim avm gezdik bebeyle. Sandigim kadar zorlu gecmedi. Eglendi bebek baya hatta arabada uyudu bile. Simdi geldik eve koydum oyun halisina oyalaniyor. Kizlar mastite sicak dus mu iyi gelir soguk uygulama mi? Ikisini de diyorlar kafam karisti. Koltuk altima yakin yerde bir yumru var cok canim yaniyor 😪

X