2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    304
Merhaba bebegim yarın 7 aylık olucak. Bu gün ilk defa yumurta denicem. Suan suda kaynıyor sadece sarısı verilir demi nasıl vericem
Merhaba, ben sarısı ve beyazını ayırmadan verdim, yarısından daha az olacak şekilde. Burdaki bir çok annemiz önce sarıyla başlamış. Osman gönülal hocaya göre de beyazı vermekte bir sakınca yok. Tabi yine de siz bilirsiniz.Afiyet şifa olsun

Merhaba, ben sarısı ve beyazını ayırmadan verdim, yarısından daha az olacak şekilde. Burdaki bir çok annemiz önce sarıyla başlamış. Osman gönülal hocaya göre de beyazı vermekte bir sakınca yok. Tabi yine de siz bilirsiniz.Afiyet şifa olsun
Ben ilk defa denediğim için riske atmayim diye sadece sarısını verdim. Çeyreğini bile yemedi sevmedi zorla yedirdim. Ağzını açmıyor sıkı kapatıyor. Yorum için teşekkür ederim.

Ben ilk defa denediğim için riske atmayim diye sadece sarısını verdim. Çeyreğini bile yemedi sevmedi zorla yedirdim. Ağzını açmıyor sıkı kapatıyor. Yorum için teşekkür ederim.
Hiç üzülmeyin biz de neredeyse 8 aylık olduk ama hala sevmiyor doğru düzgün yemiyor yumurtayı:KK43: labneyle karıştırıp biraz yedirebiliyorum

Benimkinin hiç iştahı yok zorla yediriyorum 2 gündür ne zorla uyurmayı ne zorla yedirmeyi yapmam derdim ama yapıyorum aç kalacak yoksa her seferinde zorluk konusunda level atlıyoruz ya

Kızlar bebeğim yarın 7 aylık olucak daha oturmuyor emeklemiyor. Tabi emekleme hareketi dönme yapıyor. Poposunu kaldiriyor ama daha tam emeklemiyor. Oturmuyorda bir tarafa devriliyor. Sizinkiler ne alemde. Ne zman becerdiler

Aksam menüsü ❤️

Eklentiler

• 1000124166.jpg
    1000124166.jpg
    145,8 KB · Görüntüleme: 10
Kızlar bebeğim yarın 7 aylık olucak daha oturmuyor emeklemiyor. Tabi emekleme hareketi dönme yapıyor. Poposunu kaldiriyor ama daha tam emeklemiyor. Oturmuyorda bir tarafa devriliyor. Sizinkiler ne alemde. Ne zman becerdiler
8aylik artık düşmeden anca oturabiliriyor. 7ayda tam sürünme değil normal emeklemeye başladı..
Sizinki de normal canım

X