2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    304
Tabak mı gerekli değil. Biraz pahalı evet kararsızım
Tabak da gerekli değil oioi kaşığı da önlüğü de.Ben tüm set olarak aldım ama başka tabağa da konulup yedirilebilir lakin kendi yemeye başlayacağı zaman tabak mantıklı oluyor vakumlu olduğu için.mama sandalye masasına yapıştırıyorsunuz çıkamıyor bime gelecekti bu hafta aktüel ürün olarak

Ayrılık kaygısı yaşamaya başlayan bebeğim ile artık tamamen yapışık durumdayız. Normalde oyun alanında tek başına oynarken şimdi beni 3 sn göremezse çığlık atıyor. Yeni güncellememiz hayırlı uğurlu olsun...

Öğle yemeğimiz kızlar çok mu boş olmuş
IMG_7053.jpeg

Tabak mı gerekli değil. Biraz pahalı evet kararsızım
Ben aldım diğer markanınkini mesela çorba yoğurt vereceğim zaman kullanıyorum ama sırf aldım diye başka bişey alsam makineye giren ya da elde yıkanan daha iyi olur bu kullanışlı değil öyle heveslendim aldım temizliği zor geliyor bana kaşığı zaten aşırı yumuşak yemeğin yarısı kaşıkla kalıyor yiyemiyor başka kaşık kullanıyorum

Ayrılık kaygısı yaşamaya başlayan bebeğim ile artık tamamen yapışık durumdayız. Normalde oyun alanında tek başına oynarken şimdi beni 3 sn göremezse çığlık atıyor. Yeni güncellememiz hayırlı uğurlu olsun...
Benimki hiç vir zaman kendi kendine durmadı şimdi iyice yapışık bana tuvalete gidiyorum emekleyerek yanıma geliyor ya da oturuyorum paçalarımı çekiyor yanıma gelip ellerini kaldırıp ağlıyor kucağıma alıyorum bu sefer yere doğru ellerini uzatıyor inmek istiyor kafası çok karışık 🤣🤣

Tabak da gerekli değil oioi kaşığı da önlüğü de.Ben tüm set olarak aldım ama başka tabağa da konulup yedirilebilir lakin kendi yemeye başlayacağı zaman tabak mantıklı oluyor vakumlu olduğu için.mama sandalye masasına yapıştırıyorsunuz çıkamıyor bime gelecekti bu hafta aktüel ürün olarak
Ben daha hamileyken almistim fiyatlar fena degildi. Simdi cosmuslar simdi olsa daha ekonomk seceneklere yonelirdim 😅
Ben aldım diğer markanınkini mesela çorba yoğurt vereceğim zaman kullanıyorum ama sırf aldım diye başka bişey alsam makineye giren ya da elde yıkanan daha iyi olur bu kullanışlı değil öyle heveslendim aldım temizliği zor geliyor bana kaşığı zaten aşırı yumuşak yemeğin yarısı kaşıkla kalıyor yiyemiyor başka kaşık kullanıyorum

11 ekimde bime oioiler geliyor sanırım fiyatları internete göre daha uygun kaşıklar 89 falan önlük ve tabaklarda var fiyatını unuttum ama bi bakın
Kızlar süpersiniz çok teşekkür ederim. Anladığım kadarıyla olsa da olur olmasa da olur bir ürün bime bakıcam kalırsa belki alırım ☺️

X