2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar fisher price eğitici köpekciğin sofrasını aldım dolaptan ikinci el çok güzel geldi cok güzel ilgi çekici bir oyuncak ilk kez ikinci el bir şey aldım ama sanırım üretimde olan bir oyuncak değil
İkinci el konusunda tereddüt ediyorum bende fisher price da çok pahalı sıfırını almaya kalksak çok uçuk bence

Bazen çok yorgun olduklarında da uyumak istemiyorlar. İşte o benim baş etmekte en zorlandığım ruh hali oluyor.
O sebeple uyku aralıklarını ben hiç kaçırmıyorum artık, çok azıcık bir işaret görsem bile direkt yatırıyorum. Sütten dili yanan yoğurdu üfleyerek yermiş 🤦🏻‍♀️
İyi gözlemlemek gerekiyor ya ne sinyali veriyor verdikten ne kadar sonra uyuyor kaç saatte bi uyku istiyor zor işler 😅

Peki belli ettiğinde uykuya direniyor mu benim ki belli ediyor ve üzerine nerdeyse 2 saat uyumuyor gece uykusuna geçmeden önce yapıyor özellikle bunu. Bugün uyandıktan sonra gece uykusuna geçene kadar 5 saat uyumadı. Ve 2 saat mızmız geçti uykusu vardı ama uyumadı
Benimkini yatağa götürdüğüm zaman genelde hiçbir şeyle oyalanmadığı vızıkladığı ve iyice yüzünden uyku aktığı zaman oluyor. Son günler ayağıma alıp sallıyorum bir iki bağırıp uyuyor. İlk sinyalleri genelde yavaşlıyor mesela gözünü kaşıyor ama bu zamanlarda götürünce uyumuyor o zaman çok direniyor.

Bnm bebe sanırım gündüzleri 2 uykuya düştü arada 3 uyku yapiyo ama genelde 2 uyku yapiyo son 2 haftadır gözlemliyorum 3 saat olmadan uykusu geliyo götürüyorum yatırıyorum yarım saatte uyaniyo ama ağlayarak aynen geri uyutuyorum 1 saat uyuyo ama 2 kere uyuyo böyle geceleri gene aynı saat başı yokluyo beni. Destekler kesilmeden uzun uyku yok bize onu anladım🥲

Bnm bebe sanırım gündüzleri 2 uykuya düştü arada 3 uyku yapiyo ama genelde 2 uyku yapiyo son 2 haftadır gözlemliyorum 3 saat olmadan uykusu geliyo götürüyorum yatırıyorum yarım saatte uyaniyo ama ağlayarak aynen geri uyutuyorum 1 saat uyuyo ama 2 kere uyuyo böyle geceleri gene aynı saat başı yokluyo beni. Destekler kesilmeden uzun uyku yok bize onu anladım🥲
Oda nasıl olacaksa benim destekler daha çok artıyor 😅

R Rainbow12 canım senin kuzu işe başladığın için huzursuzluk çıkarıyor olabilir 😔😔 bunu seni üzmek için yazmıyorum kızımdan biliyorum. Zaten huysuz olan kızım işe başlayınca geceleri
iyice huzysuzlanmıştı sabah 6 gibi anneme bırakırdım uykuda, 11 e kadar uyurdu. Ama bize asla o kadar uyumazdı. Ve anneme hiç zorluk çıkarmazdı.
Aynen canım tam olarak öyle. Ama ilk zaman öyle değildi 2 kere uyanır yemek yer uyurdu. Şimdi sürekli ağlak ve uyanık. Annem hatta dedi sen 2 gün yokken ne mizlaniyor ne uyanıyor baya baya tek başına bakılır diyordu. Şimdi 3 adam yetmiyoruaz 🫢😁😂😔

Aynen canım tam olarak öyle. Ama ilk zaman öyle değildi 2 kere uyanır yemek yer uyurdu. Şimdi sürekli ağlak ve uyanık. Annem hatta dedi sen 2 gün yokken ne mizlaniyor ne uyanıyor baya baya tek başına bakılır diyordu. Şimdi 3 adam yetmiyoruaz 🫢😁😂😔
Acaba erkek çocukları mı öyle 😂 merak ediyorum kız anneleri de yazsın hareketli hiç durmayan kız bebek de var mı

Kızlar iş teklifi aldım ama ne yapacağımı bilmiyorum çocuğum benden başka kimse de durmuyor annem 1 saat bakıyor çabuk geri gel durmuyor diyor. Ama bu işte hem maddi açıdan bizim için çok iyi olacak ne yapacağımı şaşırdım bugün görüşmeye geleceğim dedim ama şuan bi düşünüyorum emzirme işini nasıl yaparım biberon tutmuyor mama almıyor. Günde 6 saat çalışacağım yani 6 saat sorun olur mu bilmiyorum

Kızlar Günaydın ek gıda tadımlarında bebeğinde alerji çıkan oldu mu? Az önce farklı olarak tam buğday ekmeği vermiştim eline. Ağzının kenarları kıpkırmızı oldu. Ne yapmam gerekiyor? Siz nasıl bir yol izlediniz alerjide?

Kızlar iş teklifi aldım ama ne yapacağımı bilmiyorum çocuğum benden başka kimse de durmuyor annem 1 saat bakıyor çabuk geri gel durmuyor diyor. Ama bu işte hem maddi açıdan bizim için çok iyi olacak ne yapacağımı şaşırdım bugün görüşmeye geleceğim dedim ama şuan bi düşünüyorum emzirme işini nasıl yaparım biberon tutmuyor mama almıyor. Günde 6 saat çalışacağım yani 6 saat sorun olur mu bilmiyorum
Aaaa canım yani seninki biberon tutmadığı için ve sadece emdiği için biraz zor gibi ama annen va biberona alıştırırsa bence reddetme

X