2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Evet ya bende merak ediyorum onları, wtsp teklifleri gelse de ben hiç girmedim o topa çünkü hem yasak hem eşim kızar. Bide gerek yok isteyince burdan çok güzel konuşuyoruz bu sayfayı canlı tutacak olan bizleriz tamam ilk yenidoğan çok heyecanlı kritik evet ama diğer gelişim görevleri de bence önemli ve kritik bak uyku meselesi en önemlisi mesela hicbisey yapamasam.bile yalnız olmadigimi bilmek bilemiui hissettiriyor ailevi konuları zaten kimseyle konuşamıyoruz burada bir avuç kalsak da hep konuşacak konu var ben giremezsem bir gün anlayın ki sayfa hata veriyordur şifre vs unutmusumdur giremiyorumdur o derece bağlandım buraya

Benimki hala uzun süre desteksiz oturamıyor 1 dakika desteksiz duruyor sonra devriliyor
Benimki oturuyo gibi ama yalpaliyo yine de yastık koyuyorum arkaya yanlara ama öne eğilip kallkmayi beceriyo devrilirse sıkıntı benimki tummy time hiç yapmadığı için yüzüstü gelince bı panik oluyo

Dün misafirim geldi Kendi bebeğine verdiği mamadan bana da hazırlattı bu çocuk aç yarım saatte bir uyanir mi aç olan insan uyuyamaz uyanır mama ver dedi tamam dedim verdim tabii ki de içmedi sonra uyutmaya tekrar gittiğimde odaya geldi biraz otursun bizimle dedi iyi dedim tamam otursun böyle dene dedi gece kaçta Yatsin siz de yatınca yatsın 11.00'de mi yatsın dedim hee dedi senle yatsin senle kalksın dedi öyle olmuyor ama dedim olur niye olmasın dedi peki dedim sonuç 2 saatte bir uyanan bebek artık yarım saatte bir uyanıyordu ve gece 3'ten 5'e kadar ayakta kaldık

Kızlar oğlum 2 gündür öksürüyor ne yapmam lazım
Geçmiş olsun canım nebulazatör varsa kullan
tüp riskli bence ya elektrikli kucuk ocak al ki bence o da zor ya da evde yapip kavanozla günlerine göre zaten odada dolap var yanına birde plastik kap al corbayi vs isıtacağında odadaki ketılda su kaynat kaba suyu koy kavanozuda icine koy benmari usulü ısıt zaten cok sicak yemiyolar. Mini mini kavanozlardan al. + irmikli meyveli mamalarda cok ise yarar. Bide gideceginiz otel hangisi bağzı otellerde bebekler için kavanoz mamalar oluyor onlar için ufak bi büfe gibi

Herkesin bebeği farklı işte çaresizlikten deniyoruz

Oteli henüz netleştirmedik ama çorbaları vakumlamak çok mantıklı geldi zaten kahvaltıyı otelde yaptırabilirim meyve de var

Bir ara yazmıştım ya buraya çocuğu olan bile daha zor çocuğu olan anneyi anlayamıyor

Ben bu sabah bi çay kaşığı kadar keçiboynuzu pekmezi verdim
A Alliswell23 tereyağ pekmez bizim ailenin tek ve milli ilacıdır eşim çocukları onunla iyileştirir yada iyileştirdiğini düşünür... Ne zaman bizim bebeler hasta olsa gece uykularında tereyağ pekmez verir, niye uykuda derseniz üzerine su içmesinler diye... Geçen gece baktım bebeyle tepemde bebeye içirecek... İyi misin dedim daha çocuğa pekmez vermemişim tereyağ vermemişiz zor vazgeçirdim.
Ama pekmez verdiyseniz önceden verebilirsiniz. Bende bugün vermeye başlayacağım inşallah

Bir ara yazmıştım ya buraya çocuğu olan bile daha zor çocuğu olan anneyi anlayamıyor
Kendi doğrusu o ya hep işleyecek zannediyor halbuki ilk çocuğu da biberonla beslenirken kendi kendkne sağlıyormuş uykuya bunu niye öyle yapmadjn dedjm sallayarak emzikle uyuyormus

Bu kocalar Daha önce vermiştim ben inşallah şifa olur yavrulara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…