2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bebeğim çığlık atmadan uyumuyo normalde normal ağlardı ama şimdi uyuyacağını anladığı anda özellikle yatak odasına girer girmez ağlamaya başlıyor ama nasıl ağlama dışardan duyan dövüyorum sanar çok yıprandım çok üzülüyorum uyku eğitimini beceremedim😓😓
Benimkinin aynısı gündüz uykularında geçerli katıla katıla ağlıyor

Sabah kahvaltıya misafirim gelecekti, bebeğimde 8.30 da kalktı bende kahvaltı hazırladım benden başka da kimse de uyumuyor diye kahvaltı hazırlarken uyumadı saat 12e kadar sıfır uyku sonra yarım saat uyudu kalktı 3 te tekrar uyudu yarım saat kalktı 3ten de saat 10 a kadar uyutuyorum kalkıyor en son 7 den 10 a kadar resmen savaştık ben pert oldum :KK43: ay bu uyku yüzünden bin kat yoruluyorum gerçekten başka birşey böyle yormuyor beni

Kızlar cidden bu gece uykusuna geçişte neden direk uyuyamıyorlar çığlık atarak hıçkıra hıçkıra ağlıyor 3 kere felan kalkıyor kucağımda sakinleştirip geri uyutuyorum 1 saatte tam gece uykusuna geçiyor. İlla o uykudan çığlık atarak ağlayarak uyanıyor 3 kere sürüyor bu gece uykusunda :KK43: niye böyle

Kızlar cidden bu gece uykusuna geçişte neden direk uyuyamıyorlar çığlık atarak hıçkıra hıçkıra ağlıyor 3 kere felan kalkıyor kucağımda sakinleştirip geri uyutuyorum 1 saatte tam gece uykusuna geçiyor. İlla o uykudan çığlık atarak ağlayarak uyanıyor 3 kere sürüyor bu gece uykusunda :KK43: niye böyle
Uyku eğitimi verenlerin bu konuda hiç paylaşımı yok mu

Uyku eğitimi verenlerin bu konuda hiç paylaşımı yok mu
Bilmiyorum inan sormadım da okumadım da. Ama cidden kafama çok takılıyor gece uykusuna geçişte böyle oluyor 1 2 saat boyu tam uyuyamıyor ağlayarak uyanıyor sakinleştirip koyuyorum tekrar oluyor en son uykuya geçiyor

Ben bebegın uykıya geçerken aglamasından yana degılım neymıs uyku egıtımı 3 gün ağlar 4 gün susar uyur hıc sanmıyorum yazık küçücük canıylw bıde ağlama performansı mı göstersinler kıyamam bugün benımkı 5 te uyudu akşam 11 e kadar tövbe uyumaz alısverıe yaptıkbuyuk oğlana forma ayakkabı ot boku derken benım eşşek orda bır bebek takımını asıldı mağaza sahıbı tanıdık tı dıyorkı bebek gıyecegı kıyafetı sectı onu da hedıye ettı şaşırdım hıc yokken bır takım kaptı dıyorum o kadar şey ıcınden en çirkinini yakaladı ruhu fakır bunun

Genel cerrahı doktoru bana hacettepe üniversitesi genetık bolımunde gen testı mı yaptır dedı ne dedı o kafayla anlamadım kansere yatkınlık varmı veya genlerde dıye kafamı bulandırdı boşver doktor olacagı varsa nasılsa olur

Genel cerrahı doktoru bana hacettepe üniversitesi genetık bolımunde gen testı mı yaptır dedı ne dedı o kafayla anlamadım kansere yatkınlık varmı veya genlerde dıye kafamı bulandırdı boşver doktor olacagı varsa nasılsa olur
İhmal etme canım yaptırsan iyi olur aslında

Canim yeni şeyler öğrendikleri için uyanıkken yapacaklarını kaciracagindan korkuyorlar diye biliyorum bide bizimkiler uyumayı bilmiyor ogretemedik o davranış eğitimini kazandıramadım şahsen o yüzden afalliyorlar ama.buyudukce düzelecek diyor eşim ona sıkı sıkı tutunuyorum bende geçecek bu uykusuzluklar diyorum dün gece yine romantizm yaptım ve oğluma baya sarılarak uyuduk he saat başı uayndik mi evet tabiki😢🥲

Kızlar bizim ki bu aralar feci huysuz. Kucak istiyor. Tek kalmak istemiyor. Hemen ağlıyor ama nasıl ağlama. Birde geceleri 2 kez en az bildiğin uyanmaya başladı. Ağlıyor sürekli çok kötü durumdayız. Ben işe geliyorum uykusuz perişan halde. Artık gece uyandım kv dedim bebeğin yanına sen geç 2 saat bile uyumadım. Nasıl olacak ne zaman geçecek dicem ama :) ay çok fenalar çok

X