2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Pazartesi monoton baslıyor okul cagında olan çocuklu annelerımız yaz ıyıydı valla sımdı zor olacak arkadaş vardı ıkı bebesı bıdr benımkı abowee uyuttum sıpayı ama ıkı gundur hep uyanıyor insan bugün uzun bır uyku çekeriz bır yandan camasır bır yandan bulasık bır yandan robot calısıyor bır yandan dandını dandını dehşet

Pazartesi monoton baslıyor okul cagında olan çocuklu annelerımız yaz ıyıydı valla sımdı zor olacak arkadaş vardı ıkı bebesı bıdr benımkı abowee uyuttum sıpayı ama ıkı gundur hep uyanıyor insan bugün uzun bır uyku çekeriz bır yandan camasır bır yandan bulasık bır yandan robot calısıyor bır yandan dandını dandını dehset

Kızlar bir de bir şey soracağım bu hafta tatile gitmeyi planlıyoruz otele ama ben otelde bu ek gıda işini ne yapacağım ? Küçük tüp mü götürsem diye düşünüyorum başka hiç bir şey gelmiyor aklıma

Kızlar selam benim oğlum tam 6 aylık oldu. Tarhana çorbası vermek istiyorum ama onun da içindekileri 3 gün kuralıyla denetmem gerekiyor mu siz nasıl yaptınız
Biz ek gıdaya yaklaşık 7 aylık başladık. Doktorum geç kalmışsınız dedi ve 3 gün kuralı vermiyorum sana dedi. Zaten bir şey alerji yapacaksa en azı da yapar dedi.
Tarhana için doktorum bebe tarhanası al başla dedi ben anne tarhanası olmaz mı dedim olur en güzeli o ama 1 Kavanoz al oyle geç dedi ama ben şehir dışındaydım birde annemin tarhanası baharatsız içinde değişik bir şey olmadığını bildiğim için onunla başladım. Bebeğim severek yiyor.
Sadece ek gıdaya yeni başlıyorsanız olmaz sanki adımlardan sonra daha iyi olacaktır. Ama daha önce başladıysanız verebilirsiniz.

Canım gitmeden bir gün önce sevdiği çorbaları küçük kavanozlara sıcak vakumlayabilirsin, kaç günlük mesela 5 günlük gitseniz. Bence 3 çeşit yeter.
Kahvaltı ve meyvesi sorun olmaz zaten.
Çorbalarıda oda da ısıtıcının üstünde veya kaseyi sıcak suya oturtarak ılıtırsın.

Muhteşem bir fikir aynen kahvaltı orada bulunur meyve de bulunur sadece çorbayı düşünüyordum ben de çok teşekkür ederim

Otelde kalacaksan oradan yedirebildiğini yedirirsin mesela lor ve ya yumurta sarısı gibi diğer türlü dışarıdan mama alırsın kavanoz diğer türlü çok zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…