2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kendi doğrusu o ya hep işleyecek zannediyor halbuki ilk çocuğu da biberonla beslenirken kendi kendkne sağlıyormuş uykuya bunu niye öyle yapmadjn dedjm sallayarak emzikle uyuyormus
Her çocuk farklı diyoruz ya aynı çocuk gün gün bile farklı. Evde asla ayakta sallatmayan çocuk misafir geldim ayakta sallanıp uyuyor gündüz

Dün misafirim geldi Kendi bebeğine verdiği mamadan bana da hazırlattı bu çocuk aç yarım saatte bir uyanir mi aç olan insan uyuyamaz uyanır mama ver dedi tamam dedim verdim tabii ki de içmedi sonra uyutmaya tekrar gittiğimde odaya geldi biraz otursun bizimle dedi iyi dedim tamam otursun böyle dene dedi gece kaçta Yatsin siz de yatınca yatsın 11.00'de mi yatsın dedim hee dedi senle yatsin senle kalksın dedi öyle olmuyor ama dedim olur niye olmasın dedi peki dedim sonuç 2 saatte bir uyanan bebek artık yarım saatte bir uyanıyordu ve gece 3'ten 5'e kadar ayakta kaldık
Herşeyi çok biliyorlar. Kendi bebeğimizi tanıyoruz herkes çok konuşuyor ancak. Burdaki bi annemiz de dahil olmak üzere bu süreçte akrabalarım çevrem de bu çocuk aç bi sıkıntısı var diyip durdu anca konuşuyor herkes. Herkes en iyisini biliyor da biz çocuğumuz için iyisini bilmeyecek kadar cahiliz

Evet ya bende merak ediyorum onları, wtsp teklifleri gelse de ben hiç girmedim o topa çünkü hem yasak hem eşim kızar. Bide gerek yok isteyince burdan çok güzel konuşuyoruz bu sayfayı canlı tutacak olan bizleriz tamam ilk yenidoğan çok heyecanlı kritik evet ama diğer gelişim görevleri de bence önemli ve kritik bak uyku meselesi en önemlisi mesela hicbisey yapamasam.bile yalnız olmadigimi bilmek bilemiui hissettiriyor ailevi konuları zaten kimseyle konuşamıyoruz burada bir avuç kalsak da hep konuşacak konu var ben giremezsem bir gün anlayın ki sayfa hata veriyordur şifre vs unutmusumdur giremiyorumdur o derece bağlandım buraya 🤣🤣
Wp olayı ne ben o kadar eski değilim doğumdan sonra keşfettim burayı 🤣

Wp olayı ne ben o kadar eski değilim doğumdan sonra keşfettim burayı 🤣
Ya gruplaşma mi vardı sordular mi kuralım diye birşeyler birşeyler olmuştu bnde tam hakim değilim ama yasak öyle sosyal medya paylaşmak grup kurmak falan burda 😄 belki o yüzden yazmiyorlardir az kişi kalmisizdir diye dedim

Ya gruplaşma mi vardı sordular mi kuralım diye birşeyler birşeyler olmuştu bnde tam hakim değilim ama yasak öyle sosyal medya paylaşmak grup kurmak falan burda 😄 belki o yüzden yazmiyorlardir az kişi kalmisizdir diye dedim
Aa nasıl yani mesela biriyle tanışıp arkadaş olsak yasak mı oluyor 🤣

Kızlar oğlum göğsümün ucunu 3 kere ısırdı şuan emzirirken çok fena acıyor yara olmuş :KK43: şu yenidoğan da kullandığımız lansinoh göğüs ucu kremi ısırma içinde işe yarar mı 😂

Kızlar oğlum göğsümün ucunu 3 kere ısırdı şuan emzirirken çok fena acıyor yara olmuş :KK43: şu yenidoğan da kullandığımız lansinoh göğüs ucu kremi ısırma içinde işe yarar mı 😂
Yarar bence benimki de tutup çekiyor damağıyla diş çıkaracak kaşınıyor çıktıktan sonra da bmyke ısırırsa fena olur🤣

Kızlar bebeğim çığlık atmadan uyumuyo normalde normal ağlardı ama şimdi uyuyacağını anladığı anda özellikle yatak odasına girer girmez ağlamaya başlıyor ama nasıl ağlama dışardan duyan dövüyorum sanar çok yıprandım çok üzülüyorum uyku eğitimini beceremedim😓😓

Kızlar bebeğim çığlık atmadan uyumuyo normalde normal ağlardı ama şimdi uyuyacağını anladığı anda özellikle yatak odasına girer girmez ağlamaya başlıyor ama nasıl ağlama dışardan duyan dövüyorum sanar çok yıprandım çok üzülüyorum uyku eğitimini beceremedim😓😓
Benimki de öyle bide daha çok uykuya direnmeye başladı uyumak istemiyor galiba büyüdükçe oynamak istiyorlar uyumak istemiyorlar uykuları olduğu halde. Bide benimki uykuya geçiyor sonra ağlayarak bi kaç kere uyanıyor tam gece uykusuna geçemiyor baya çığlık çığlığa ağlıyor gözyaşları akıyor bi 3 kere gece uykusuna geçirmeye çalışıyorum her sefeirnde ağlayarak uyanıyor

Kaya kaya her yere gıdıyır örümcek hedıye almıs arkadaş daha gelmedı elıme bakalım yavaştan koymaya baslayacam
Benim oğlan 2 gündür yerinde durmuyor sürekli yürümek istiyor oturunca ortalığı yıkıyor koştum gittim bugün örümcek aldım yarın koyacağım bakalım tüm gün kendini yürüttürüyor

X