2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Bizimkide 2 haftadır falan desteksiz oturuyor doktorumuz 8. ayda tam desteksiz oturmasını bekleriz demişti, basmayıda zorlama daha basar demişti ama kafama takılıyor benim diğerleri daha tombik ve daha ağır hareketliydiler ama daha kuvvetli basıyorlardı... Biraz daha bekleyelim bakalım cano 🥰😍
Canım benimki de basmıyor 7 aylık kaynana uzaktan direktif veriyi onu bastır ayak üstüne diye 😓 çok sıkıldım artık hep çığlık atıyor. Uyuması çok çok zorlaştı napicam.ben bilmiyorum 😓

Valla ben de. Çamaşırdan yildum da yere artık bide uyutmaktan😓😓 eşim gjdjyk uyutuyo kıza sürüyor 5 dk da geri uyaniyo illa ben oluxam

Kızlar selam benim oğlum tam 6 aylık oldu. Tarhana çorbası vermek istiyorum ama onun da içindekileri 3 gün kuralıyla denetmem gerekiyor mu siz nasıl yaptınız

Hayırlı akşamlar kızlar ❤️ @hersey guzel çok geçmiş olsun, sonuçların temiz çıkmasına çok sevindim 🤲 @Rainbow12 canım seni çok iyi anlıyorum benim annem çok çekerdi bel ağrısından, iki büklüm olurdu 😔 çok çok geçmiş olsun, hareketleri ihmal etme, şifa olsun inşallah... 10 yıl akademik camiada çalışmış biri olarak uygulanan mobingi çok iyi anlıyorum... Rabbim içine sekine huzur versin 🤲🤲 anlayışsızlara da azıcık izan, insaf versin...
Neden yazamadığıma gelince hala tatil sonrası ev toplamaca, dolapların içlerini düzeltip yerleştiriyim ki yardıma abla çağırayım istiyorum ama 1 hafta olacak hala kıyafetler masanın üzerinde... Yarım yamalak... Ortanca 1. Sınıf oluyor ama hala okul işlerini çözmüş değiliz 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ bebe dersen ayrı bir armoni... Kucakcı bir kuzu oldu çıktı🥰🥰
Bende size bir şey sormak istiyorum bebekleriniz ayaklarının üzerine basıyor mu, benimki pek istemiyor saniyelik basıyor yeni yeni 8 aylık olacağız 10 gün sonra
Benim ki parmak uclarına basıyo genellikle..

Bizim de bu ara en büyük hobimiz bebek arabasında oturmak.. Parka götürüyorum sırf çocuklara bakmak için bebek arabasında oturuyo.. Arkasına yaslandırmama asla müsade etmiyor artık. Her ne kadar kemer taksam da bi an öne düşecek diye ödüm kopuyo

Robot süpürge olmasa benim evi 💩 götürür. Elim kolum her şeyim alabilen herkes alsın 😅
Ben onu bile calistiracak vakti bulamiyorum bazen😄
Hayırlı akşamlar kızlar ❤️ @hersey guzel çok geçmiş olsun, sonuçların temiz çıkmasına çok sevindim 🤲 @Rainbow12 canım seni çok iyi anlıyorum benim annem çok çekerdi bel ağrısından, iki büklüm olurdu 😔 çok çok geçmiş olsun, hareketleri ihmal etme, şifa olsun inşallah... 10 yıl akademik camiada çalışmış biri olarak uygulanan mobingi çok iyi anlıyorum... Rabbim içine sekine huzur versin 🤲🤲 anlayışsızlara da azıcık izan, insaf versin...
Neden yazamadığıma gelince hala tatil sonrası ev toplamaca, dolapların içlerini düzeltip yerleştiriyim ki yardıma abla çağırayım istiyorum ama 1 hafta olacak hala kıyafetler masanın üzerinde... Yarım yamalak... Ortanca 1. Sınıf oluyor ama hala okul işlerini çözmüş değiliz 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ bebe dersen ayrı bir armoni... Kucakcı bir kuzu oldu çıktı🥰🥰
Bende size bir şey sormak istiyorum bebekleriniz ayaklarının üzerine basıyor mu, benimki pek istemiyor saniyelik basıyor yeni yeni 8 aylık olacağız 10 gün sonra
6.5aylık benimki 5.ay sonlarinadoğru desteksiz oturmaya basladi simdide surekli ayaga kalkmak istiyo ama babası 2 gün de alistirdi simdi her firsatta ayaga kalkmak icin agliyor😅 2-4 dk duruyodur

Kızlar ya söyle bi kafama göre geçmiş sayfalara baktım grubumuzda ne kadar çok insanmışız neler neler paylaşmışız birbirimizle neler neler konuşmuşuz hem bebekten hem hayattan hem evlilikten dertlerimiz bir sürü şey rastgele sayfalar açtım baktım.O kadar konuşmuşuz nereye gittiniz ey ahali ey grup arkadaşlarımız nerelerdeler. Kristaala nereye gitti o da yok kapatmış bir sürü insan kaybolmus

Eşime göre robot süpürgeler patlıyormui çabuk bozuluyor muş arkadaşı robot süpürge tamiri yapıyormuş hiç almayın boşuna demiş ondan yok yani benim 😒😒😒
Ben ilk çıktığı zaman aldım garantiden çıkınca yaptıracak yer de bulunmuyor öylece duruyor suan kısa zamanda şarjı bitiyordu şimdi çalışmıyor kendi kendine kapanıyor nereye yaptırılır belli değil ömrü bitti heralde

Kızlar ya söyle bi kafama göre geçmiş sayfalara baktım grubumuzda ne kadar çok insanmışız neler neler paylaşmışız birbirimizle neler neler konuşmuşuz hem bebekten hem hayattan hem evlilikten dertlerimiz bir sürü şey rastgele sayfalar açtım baktım.O kadar konuşmuşuz nereye gittiniz ey ahali ey grup arkadaşlarımız nerelerdeler. Kristaala nereye gitti o da yok kapatmış bir sürü insan kaybolmus
Şu whatsapp muhabbetinden sonra kimse kalmadı

gidenler belki de öyle gitti bilemiyorum ama gerçekten kimsecikler kalmamış.Hamileliğimizin başından bugüne neler paylaşmışız oysa ki
Bir süre sonra burdaki diğer kişiler de gider büyük ihtimal.. Diğer gruplarda ki gibi bi 4 günde 2 yorum falan görürüz ya da görmeyiz.. Ama iyi bi gruptuk her derdimizi sıkıntımızı rahatça anlatan bi grup olduk

X