2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Benim de çamaşır bitmiyor 🥲
Yazın çok çamaşır çıkıyor ya kış gelince biraz rahatlarız bende ne kurutma makinesi var ne robot süpürge hadi kurutma makinesi neyse de robot süpürge sanki çok işime yarardı ya evde biri yokken süpürge açamıyorum eşim eve gelimcede saat geç olmuş olıyor yine açamıyorum çok zor oluyor oğlumla ev süpürmek çoğu zaman en kirlenen yerleri süpürüo bırakıyorum

Kızlar bebek arabası almak isteyenler hamilton v2 aldım traveller çok ağır ve arabama sığmadı diye. Hem yatıyor hem dik üç pozisyonu var kapatması da çok kolay . Ben çok memnunum tavsiye ederim

Yazın çok çamaşır çıkıyor ya kış gelince biraz rahatlarız bende ne kurutma makinesi var ne robot süpürge hadi kurutma makinesi neyse de robot süpürge sanki çok işime yarardı ya evde biri yokken süpürge açamıyorum eşim eve gelimcede saat geç olmuş olıyor yine açamıyorum çok zor oluyor oğlumla ev süpürmek çoğu zaman en kirlenen yerleri süpürüo bırakıyorum
Robot süpürge olmasa benim evi 💩 götürür. Elim kolum her şeyim alabilen herkes alsın 😅

Bn robot kullanıyorun allah yapandan razı olsun🤣

Hayırlı akşamlar kızlar ❤️ H hersey guzel çok geçmiş olsun, sonuçların temiz çıkmasına çok sevindim 🤲 R Rainbow12 canım seni çok iyi anlıyorum benim annem çok çekerdi bel ağrısından, iki büklüm olurdu 😔 çok çok geçmiş olsun, hareketleri ihmal etme, şifa olsun inşallah... 10 yıl akademik camiada çalışmış biri olarak uygulanan mobingi çok iyi anlıyorum... Rabbim içine sekine huzur versin 🤲🤲 anlayışsızlara da azıcık izan, insaf versin...
Neden yazamadığıma gelince hala tatil sonrası ev toplamaca, dolapların içlerini düzeltip yerleştiriyim ki yardıma abla çağırayım istiyorum ama 1 hafta olacak hala kıyafetler masanın üzerinde... Yarım yamalak... Ortanca 1. Sınıf oluyor ama hala okul işlerini çözmüş değiliz 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ bebe dersen ayrı bir armoni... Kucakcı bir kuzu oldu çıktı🥰🥰
Bende size bir şey sormak istiyorum bebekleriniz ayaklarının üzerine basıyor mu, benimki pek istemiyor saniyelik basıyor yeni yeni 8 aylık olacağız 10 gün sonra

Bende de kurutma makinesi yok robot süpürgeyi de geçen ay aldık gerçekten büyük kolaylık bebekli evde resmen elimiz kolumuz oluyor.

Kızlar bebek arabası almak isteyenler hamilton v2 aldım traveller çok ağır ve arabama sığmadı diye. Hem yatıyor hem dik üç pozisyonu var kapatması da çok kolay . Ben çok memnunum tavsiye ederim
Hafif mi peki benim taşıyabileceğim bir ağırlıkta bişey arıyorum çocuğu bi yere çıkarırken onu evden indirmek çok zorluyor beni

Eşime göre robot süpürgeler patlıyormui çabuk bozuluyor muş arkadaşı robot süpürge tamiri yapıyormuş hiç almayın boşuna demiş ondan yok yani benim 😒😒😒

Eşime göre robot süpürgeler patlıyormui çabuk bozuluyor muş arkadaşı robot süpürge tamiri yapıyormuş hiç almayın boşuna demiş ondan yok yani benim 😒😒😒
Bizde ilk gereksiz dedik almadık ama çocuk olunca baktık yapamıyoruz gerçekten büyük kolaylık oldu evdeki en gerekli şey diyebilirim 😂

Hayırlı akşamlar kızlar ❤️ H hersey guzel çok geçmiş olsun, sonuçların temiz çıkmasına çok sevindim 🤲 R Rainbow12 canım seni çok iyi anlıyorum benim annem çok çekerdi bel ağrısından, iki büklüm olurdu 😔 çok çok geçmiş olsun, hareketleri ihmal etme, şifa olsun inşallah... 10 yıl akademik camiada çalışmış biri olarak uygulanan mobingi çok iyi anlıyorum... Rabbim içine sekine huzur versin 🤲🤲 anlayışsızlara da azıcık izan, insaf versin...
Neden yazamadığıma gelince hala tatil sonrası ev toplamaca, dolapların içlerini düzeltip yerleştiriyim ki yardıma abla çağırayım istiyorum ama 1 hafta olacak hala kıyafetler masanın üzerinde... Yarım yamalak... Ortanca 1. Sınıf oluyor ama hala okul işlerini çözmüş değiliz 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ bebe dersen ayrı bir armoni... Kucakcı bir kuzu oldu çıktı🥰🥰
Bende size bir şey sormak istiyorum bebekleriniz ayaklarının üzerine basıyor mu, benimki pek istemiyor saniyelik basıyor yeni yeni 8 aylık olacağız 10 gün sonra
Tasuucum benimki basıyor yedi aylığız basılı duruyor 1 dakika falan duruyordur herhalde ama her bebek farklı bizde hala oturamıyoruz mesela

Uyku eğitimi yazdım arama kısmına ve buraya düştüm. Oğlum 6 aylık. 4.ayın sonunda başladı bizde uyku gerilemesi. Gecede 5 - 6 kez zaten uyanıyordum ama şimdi bazen 8 bazen 9.. saatte 1 kez uyanıyorum. Böyle olunca ertesi güne neredeyse enerji olarak saat 14:00 gibi falan başlıyorum. O zaman ne oğlana enerjim yetiyor, ne başka bişeye hatta depresyona meyilli oluyorum. Ne bi arkadaş ne bi insan yüzü gördüğüm var. Sabah akşam bunu nasıl hallederim diye düşünüyorum. Bigün çaresiz ağlıyorken “ağlatmadan uyku eğitimi” veren bi kadına ulaştım. Bana 3 ekol var biliyosunuz dedi. Dedim evet biliyorum. Ben onların hiçbirini yapmıyorum dedi. Peki dedim kabul senle başlayalım. El sıkıştık. Şimdi sürecin içindeyiz ama güya ağlatmayacağımız için uzun sürüyormuş eğitim 1 ay falan veya 3 hafta mı ne dedi, öyle bişey. Ağlarsa gerçekten onu bile yapamam diye düşünüyorum. Yani aşırı aşırı yorgunken, öfkeliyken tamam diyorum yapıcam, yaparım/ ama gerçekte ağlayacak, içli içli, gözlerinden yaşlar gelecek, o koca kirpikleri yaştan birbirine yapışacak.. yok ayol kendi çocuğuma değil kimsenin çocuğuna yapamam ki. Şimdi uyansa bile tekrar uykuya döndürmek için kucağıma aldığımda “herşeyimsin sen herşeyimmm” diye kucaklayıp, öpüyorum. Sonra odada turluyoruz pışpışla, yerine yatırırken epidural yerim hala ağrıyor.. napim ya. Kaç yaşa veya kaç aya kadar böyle olacak? Her uyandığında meme ile uykuya dönüyor. Sütümün kesilmesi mi gerekiyor veya? Nasıl olacak ya? Biraz da enerjim olsun istiyorum. Yani gecede 10 kez kalkma bebeğim, 3 kez kalk. Annen sana kurban olsun ne olur aşkım 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Tasuucum benimki basıyor yedi aylığız basılı duruyor 1 dakika falan duruyordur herhalde ama her bebek farklı bizde hala oturamıyoruz mesela
Bizimkide 2 haftadır falan desteksiz oturuyor doktorumuz 8. ayda tam desteksiz oturmasını bekleriz demişti, basmayıda zorlama daha basar demişti ama kafama takılıyor benim diğerleri daha tombik ve daha ağır hareketliydiler ama daha kuvvetli basıyorlardı... Biraz daha bekleyelim bakalım cano 🥰😍

X