2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Uyurken tam oturur pozisyon belini boynunu rahatsız eder diye yatış özelliğini istiyorum. Zaten puset mantığında yatış olur. Tamamen dik olmasın tercihim.
Bu markaya bi bakayım
He evet o şekilde demek istedim. İstersen tam dik istersen pusey gibi oluyor ama pusetten bir tık daha dik sadece çok değil sağa sola dönüyor kullanırsam tekrar söylerim kullanışlı mı diye

Kızlar oğlum baba diyor artık bilinçli mi farkında mı bilmiyorum ama baya baya babababababa yani el insaf ben o kadar bakayım herşeyini yapayım uykusuz kalayım aç kalayım o babababa desin

Kızlar oğlum baba diyor artık bilinçli mi farkında mı bilmiyorum ama baya baya babababababa yani el insaf ben o kadar bakayım herşeyini yapayım uykusuz kalayım aç kalayım o babababa desin
Kızlar bi yerde okumuştum bebekler yeni bişey öğrenince de huzursuz oluyorlarmış gece sürekli kalkıyorlarmış bizimki ondan mı oldu acaba gece 12 kere kalkmamın başka açıklaması olamaz çünkü

Benimki doğduğunda gri mavi biseydi ilk e ay öyle kaldı şu son ayda farkettim iyice babası gibi oldu açık kahve kehribar bende yeşil gözlüyüm sülale mavi gözlü,mavi göz manifest yaptım tutmadı çok üzgünüm sağlıklı olsun yeter şu anda bu arada tüm renkli gözlü bebelere maşallah diğerlerine de maşallah,

Henüz almadık ama radarımda Chicco "bi seat" var. 12 yaşa kadar kullanımı var ve dönebiliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…