2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Bir de kızlar konuyla alakasız bu saatten sonra göz rengi değişir mi? Benımm kızın gözleri ela ama yeşile çalan bi ela çok yakışıyo ona hiç değişsin istemiyorum🤣

Bir de kızlar konuyla alakasız bu saatten sonra göz rengi değişir mi? Benımm kızın gözleri ela ama yeşile çalan bi ela çok yakışıyo ona hiç değişsin istemiyorum🤣
Benim oğlum mavi gözlüydü doğduğunda şimdi 7 aylık olduk ela yeşil gibi bişey 😂 bence oda değişecek keşke değişmese

Ek gıda konusunda ne yapacağımı şaşırıyordum sonra organik çorbalardan aldım 10 dakka da hazır.. Haftaya işe başlayscam benim için baya pratik oldu.. 2 günlük yapıyorum hiç olmazsa günde bir öğün hazır oluyo

Benim oğlumun gözleri mavi doğduğunda gri gibiydi mavi gri arası hala aynı ne ben renkli gözlüyüm ne eşim🤣🤣

Oto koltuğu kullanmaya başlayan varmi aranız da. Marka model özellikler konusunda öneri almak istiyorum. Bakıldığında çok çeşit var. Aradığım özelliklerin arasında yatar pozisyona gelme uzun yıllar kullanilabilme imkanı. Bebeği oturturken sağa sola dönen modellerlerden marka önerisi varsa atın üstüme 🙆‍♀️

Oto koltuğu kullanmaya başlayan varmi aranız da. Marka model özellikler konusunda öneri almak istiyorum. Bakıldığında çok çeşit var. Aradığım özelliklerin arasında yatar pozisyona gelme uzun yıllar kullanilabilme imkanı. Bebeği oturturken sağa sola dönen modellerlerden marka önerisi varsa atın üstüme 🙆‍♀️
Benim de almam lazım ama çok pahalı birşey almak istemiyorum

Benin kızda masmavi doğdu. Kimse inanmadı. (2 ay görüş yasagindan göremedi kimse ) kaçıncı aydı hatırlamıyorum 3 4 den sonra felan biraz yesilimtrak oldu. Bazen sabahları mavi bazen akşamları mavi oluyo. Işığa kıyafet rengine göre mavi yeşil değişiyor. Ama artık bu şekilde sabit kalacağını değişmeyeceğini söylüyorlar. 🤩

Benim de almam lazım ama çok pahalı birşey almak istemiyorum
Bende en en fazla 10k ya kadar bütçe ayirdim. Aslinda cıvıl e bebek gezicem ama bu ara hastayım diye çıkamadım. Pusetle idare ediyordum ama kızımın ayakları koltuğa değiyor ona da canım sıkıldı. Bide ne kadar erken koltuğa geçersem ileride o kadar rahat ederim diye düşünmeye başladım.

Biz aldık 2 buöuk ay oldu 1 kwre bile kullanmadık 🤣🤣 markası baby door özellikleri bilmiyorum tam ama saydıklarının hepsivar bunda ama yatma konusunda gelince öyle sırtıyere kalacak kadar yatmıyor yine baya yüksek kalıyor ama rahat eder gibi biraz daha oturmaya başlasın kullanacağım inşallah

Biz aldık 2 buöuk ay oldu 1 kwre bile kullanmadık 🤣🤣 markası baby door özellikleri bilmiyorum tam ama saydıklarının hepsivar bunda ama yatma konusunda gelince öyle sırtıyere kalacak kadar yatmıyor yine baya yüksek kalıyor ama rahat eder gibi biraz daha oturmaya başlasın kullanacağım inşallah
Uyurken tam oturur pozisyon belini boynunu rahatsız eder diye yatış özelliğini istiyorum. Zaten puset mantığında yatış olur. Tamamen dik olmasın tercihim.
Bu markaya bi bakayım 🤝

He öyle bizimde oluyor ama aslında 4 saat bile normal değil onun da mutlaka 2 saatte bir uykusu geliyor ama uyuyamıyodur 2 saat dolunca benimki huysuzlanır uyutmaya çalışırım öoğu zaman uyumaz 2 buçuk 3 olur sonra hep ağlar zaten
3 buçuk saatte memede uyudu bakalım kucağımda tutacağım en azından 1 saat diliyorum 😅

X