2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Ay ben de çok isterdim iyi gelirdi bize . Eski arkadaşlarımla görülmeyinresmen kestik onlar bekar ben çocuklu uyum sağlayamıyoruz
Evlendikten sonra arkadaş çevresi azalıyor çocuk oluncada bitiyor en azından benim öyle oldu bir kaç yakınım dışında herkesle bir şekilde muhabbet bitti aman zaten dışarı çıkmaya da vaktim yok dedim kapattım konuyu. Çocuklu arkadaş lazım biz gibi

Benim kızım huylu evde biri varsa uyumaz asla odamızdan başka yerde uyumaz. Dolayısıyla akşam misafir alamıyorum. Gündüz zaten bi yere gidemiyoruz sıcaklardan. E millet de toplanınca akşam toplanıyor bizi cagiramiyorlar bu bahane değil teknoloji çağındayiz benimle konuşmak isteyen her türlü görüşür demek ki arkadaşım değil tanıdığımmış diyorum ben de. Kimsem kalmadı çünkü çocuğu olan insanlar da var içinde hatta bebek görmeye bile gelmediler

Son düzenleme:
Aslında bebekler durduk yere hiç ağlamıyor da biz bilmiyoruz öğrene öğrene
Biz diş sürecine girmişiz el kulakta ağzının yanında kırmızı kırmızı sivilcemsi şeyler çıkmış biberon almıyor sadece meme istiyor onu da ucunu tutuyor sadece atak bitti derken dişe yakalandık

Benım komşular var işte sagılsunlar hep bana gelmek ister bır kacı geçen azarladım efeyı sevmek ıstıyorsanız sız benı cagırın dıye bozuldu kadın çalışıyor her cuma aksamı arat kzı var benım oğlanla yaş kız sana gelmek ıstıyor bebegı sevecek artık yıh dedım

Bebegınızı kucagınıza aldıgınızds elıyle sızın agzınızı burnunızı tutuyormu brımkı basladı hatta çok kzıdımı sacımı tutuyor kendıne cekıyor benı cenemı ısırmak ıcın bağırıp duruyor olduğu yerde kaya kaya etrafında dönüyor ama yüz üstü veya yan donemıyor kafa donıyor vücut dönüyor ayaklar olduğu yerde

Ay dimi gel yorulmuşsunuz bi kahve yapayım sana hem oğlanı severiz dese
Ağız burun dalıyor valla emzirirken de gözümü ağzımı avucluyor kucakta gezerken yakında ne varsa örtü perde çekiyor dönmeyi öğrendi ama tercih etmiyor

Garip bir şekilde benimde aynen öyle oldu
Canım Kuşadasımda yangın çıkmış ya, B Buffalosos oradaydı yanlış hatırlamıyorsam. Belin içinde bana da kızımda olmuştu bir anda tutuldum kaldım iki büklüm. Acile gitmiştim doktor iğne yaptı bir sefer, sonra da parol kullanabilirsin dedi, emzirdiğim için...

Bebek varken misafir ağırlamak çok zor zaten bana da gelen yok oğlum 9da uyuyor nadirdir olsa gelen oluyor ya da ben gidiyorum uyumuyor öyle olunca bana öok zor oluyor ama arada insan içine karışmak için göz yumduğumoldu

Bizimkinin de eli hep lulakta hatta kulağının arma kısmını kaşıyıp duruyor tırnaklarını kestiğim halde öyle sert kaşıyor ki hep çizmiş yara olmuş

Bende oarol içtim şimdi işe yarar umarım

Valla düzen oturtacağım diye canım çıktı iyi kötü ilk uykusunun saati belli artık dünya yansa bozmam artık kırarım kıçımı otururum evimde
Bizimkinin de eli hep lulakta hatta kulağının arma kısmını kaşıyıp duruyor tırnaklarını kestiğim halde öyle sert kaşıyor ki hep çizmiş yara olmuş
Ya ben tam kesemiyorum tırnaklarını köşeleri hep kalıyor ya hemen benim pişik kremini sürüyorum kızarıklık iz miz bisey kalmıyor ama 4. Ay atağından beter olacak bu diş süreci belli oldu

Benimkide yüzümü burnumu tutuyor bi yerde okumuştum bebeklerin sevme şekliymiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…