2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Benim kızım huylu evde biri varsa uyumaz asla odamızdan başka yerde uyumaz. Dolayısıyla akşam misafir alamıyorum. Gündüz zaten bi yere gidemiyoruz sıcaklardan. E millet de toplanınca akşam toplanıyor bizi cagiramiyorlar😅 bu bahane değil teknoloji çağındayiz benimle konuşmak isteyen her türlü görüşür demek ki arkadaşım değil tanıdığımmış diyorum ben de. Kimsem kalmadı çünkü 😁 çocuğu olan insanlar da var içinde hatta bebek görmeye bile gelmediler 😁
Al bizimkileri vur sizinkilere :KK11:

Valla düzen oturtacağım diye canım çıktı iyi kötü ilk uykusunun saati belli artık dünya yansa bozmam artık 🤣 kırarım kıçımı otururum evimde 🤭

Ya ben tam kesemiyorum tırnaklarını köşeleri hep kalıyor ya 😓 hemen benim pişik kremini sürüyorum kızarıklık iz miz bisey kalmıyor 🥰 ama 4. Ay atağından beter olacak bu diş süreci belli oldu
Ben kestikten sonra törpü yapıyorum bir de tabi oğlum izin verirse 🤣🤣 tırnak kesmek çok zor ya uyurken anca kesiyorum uyanmadan

Bebegınızı kucagınıza aldıgınızds elıyle sızın agzınızı burnunızı tutuyormu brımkı basladı hatta çok kzıdımı sacımı tutuyor kendıne cekıyor benı cenemı ısırmak ıcın bağırıp duruyor olduğu yerde kaya kaya etrafında dönüyor ama yüz üstü veya yan donemıyor kafa donıyor vücut dönüyor ayaklar olduğu yerde
Benimkide yapıyor onu geçen aydan beri şimdi tırnak geçiriyor burnumu falan tutup🤣

Al bizimkileri vur sizinkilere :KK11:
Bebım oğlan uyur bır arkadaşım var trafık kazasında 1 yasında kızını kaybetti geçen yıl yenı kendıne gelıyor şu an efe bana çok moral oluyor dıyor alıyor uyutuyır ebrar dan sonra hiç çocuk sevmedım dıyor ama efe başka dıyır sureklı cagırıyor gelıyor dün benım oğlan onun kıcagında göğsünde uyudu agladı ıcım gıttı ya dedım ganı ıyı gelmıyor sana rahatkıyırum dedı kıyamadım ebrarım kokuyor bu dıyır kokusunu unutmak istemiyorum bebegımın dıyor 😭

Bızım apartmana tasınacak oturduğu evde her yerde kızımın anısı var dıyor ısın oldu mu ben bakarım efe'ye dıyor gece gündüz bunun ıcın gelıyorum dıyor

Kızlar bebeğimi sinek ısırmış ama öyle böyle değil her yerini yemiş 20 yer var kırmızı şişmiş :KK43: yatıştırıcı bişey var mı bildiğiniz kaşıntıya iyi gelecek

Törpü ile pılı olanla kanattım bıdaha cesaret edemedım benım kestırıuor oyun sanıyor gülüyor elını falan sılınce guluyor
Ondan oğlum doğmadan almıştım ne güzel diyip ama bana hiç kullanışlı gelmedi ete değdiği anda duruyor zaten minicik tırnak illaki ete değecek makine. Bende normal cam törpülerden aldım

Ben kestikten sonra törpü yapıyorum bir de tabi oğlum izin verirse 🤣🤣 tırnak kesmek çok zor ya uyurken anca kesiyorum uyanmadan
Pili torpu aldım aka benim kız hiperaktif sanırım eli dursa ayağı durmuyo 🤣 uyurken elimi bile sürmem cunkuuuu zaten çok zor ve çok az uyuyor neden elleyeyim 🤣🤣 kımıldamadan duruyorum cansız manken vahe Kılıçaslan gibi 🤣 yeterki uyusun 🤭

Pili torpu aldım aka benim kız hiperaktif sanırım eli dursa ayağı durmuyo 🤣 uyurken elimi bile sürmem cunkuuuu zaten çok zor ve çok az uyuyor neden elleyeyim 🤣🤣 kımıldamadan duruyorum cansız manken vahe Kılıçaslan gibi 🤣 yeterki uyusun 🤭
Kız aynı ben uyuyunca bulaşmıyorum zor uyuyor diye parmak ucumda yürüyorum millet de sese alıştır diyip duruyor ya nasıl alıştırım çocuk zorla uyuyor tık dese uyanıyor. Bide gürültü mü yapayımm sese alışsın diye

Benimkide yüzümü burnumu tutuyor bi yerde okumuştum bebeklerin sevme şekliymiş
Ay bu bilgi beni inanılmaz mutlu ettiiiii❤️❤️❤️
Kızlar bebeğimi sinek ısırmış ama öyle böyle değil her yerini yemiş 20 yer var kırmızı şişmiş :KK43: yatıştırıcı bişey var mı bildiğiniz kaşıntıya iyi gelecek
E bebekten sos stick satılıyor sivenoydu sanirim markası ise yarıyor. Bir de siveno ya da incianin sinek kovusu sprey losyonlari var onlardan alıp kullanabilirsin bizi çok şükür hiç sinek böcek ısırmadı daha 🧿🙏 düzenli kullanıyoruz

Kız aynı ben uyuyunca bulaşmıyorum zor uyuyor diye parmak ucumda yürüyorum millet de sese alıştır diyip duruyor ya nasıl alıştırım çocuk zorla uyuyor tık dese uyanıyor. Bide gürültü mü yapayımm sese alışsın diye
Ya o bizim alıştırmamızla alakalı olan bir şey değil bence. Bebek karar veriyor ona. Yenidoğan döneminde süpürgede açtık tvde sese alışsın diye algıları açıldıkça sesle uyumaz oldu.
Akıl lobisi iş başında yine her zamanki gibi “sese alıştırMIŞ” ya bi git 😩

Ay bu bilgi beni inanılmaz mutlu ettiiiii❤️❤️❤️

E bebekten sos stick satılıyor sivenoydu sanirim markası ise yarıyor. Bir de siveno ya da incianin sinek kovusu sprey losyonlari var onlardan alıp kullanabilirsin bizi çok şükür hiç sinek böcek ısırmadı daha 🧿🙏 düzenli kullanıyoruz
Gece yatarken ısırıyor özellikle. Nerelerine kullanıyorsunuz? Gece yatarken kullansam sorun olur mu acaba

Ya o bizim alıştırmamızla alakalı olan bir şey değil bence. Bebek karar veriyor ona. Yenidoğan döneminde süpürgede açtık tvde sese alışsın diye algıları açıldıkça sesle uyumaz oldu.
Akıl lobisi iş başında yine her zamanki gibi “sese alıştırMIŞ” ya bi git 😩
Evet ne zaman sesten uyanınca sessiz olun diyince birine sese alıştır böyle olmaz diyor 😂

X