2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    297
Kendın mı kapladın kız ayy benım de aklımda aslında ıyı oldu ferahladı salon inan eşyalar gıdınce

Ayyy allah razı olsunnherkesın olsunnonemlı olan saglık inan kı her şey boş sonrada huzur Q7 var bızde araba çok yakıyor bundan sonra araba bende olur esıme vermem bebıs büyüsün ıyıce de Ankara'ya gıttogımdr falan kalır bende

Kendın mı kapladın kız ayy benım de aklımda aslında ıyı oldu ferahladı salon inan eşyalar gıdınce
Eveeet benim elimden her iş gelir boya badana tamir tadilat
Ben bilmiyorum araba sürmeyi ya bi onu beceremedim motorum var onla gidip geliyordum her yere şimdi eşimi bekliyoruz bi yere gitmek için

Bizimki de 5 te uyanıyor emziriyorum yan yatırıyorum biraz dshs uyuyor bir gün uyursa bir gün uyumuyor bugün uyudu mesela yarın ne olur Allah bilir

Benim bebişim de gece sürekli ağlayarak uyandı sanki bi yeri ağrıyormuş gibiydi. Diş mi diyorum ama diş yerlerinde hala bi şişlik belirti yok
Benim bebeğim de çoğu zaman ağlayarak uyanıyor gülerek yanına gidiyorum güzel şeyler söyleyip güldürmeye çalışıyorum eğer susarsa beni görmediği için korkudan ağladığını anlıyorum genelde susuyor istersen biraz dene hiç bişey olamamış givi o ağladığında günaydın de bağırarak güzel şeyler söyleyip gülümse ona ben çok faydasını görüyorum

Uykusuzluk bitirdi beni. Resmen 10 yaş yaşlı görünüyorum. Gözaltı torbalarım çıktı. Her sabah 5 te uyanıyoruz. Napıcam bilmiyorum. Uykuya çözüm bulan var mı?
günaydın kızlar bizimki de 5 civarında uyanıyor maalesef kendi 1 1,5 saat oyalanıyor.uzun süredir bir çözüm bulamadık.Bir gün yoldan geldiğimiz için geç uyudu uykusu kaçtı.Ona rağmen yine 5 te kalktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…