2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    297
Bunlar

Eklentiler

• 1000010698.jpg
    1000010698.jpg
    192,9 KB · Görüntüleme: 51
  • 1000010697.jpg
    1000010697.jpg
    147,7 KB · Görüntüleme: 45
Ay kızlar keşke imkanımız olsa da buluşsak ya ne güzel olurdu bebeklerimiz yaşıt birbirimizi anlıyoruz daha yakından tanışıp arkadaş olmayı o kadar isterim ki
Ay ben de çok isterdim iyi gelirdi bize . Eski arkadaşlarımla görülmeyinresmen kestik 😕 onlar bekar ben çocuklu uyum sağlayamıyoruz

Benim bebeğim de çoğu zaman ağlayarak uyanıyor gülerek yanına gidiyorum güzel şeyler söyleyip güldürmeye çalışıyorum eğer susarsa beni görmediği için korkudan ağladığını anlıyorum genelde susuyor istersen biraz dene hiç bişey olamamış givi o ağladığında günaydın de bağırarak güzel şeyler söyleyip gülümse ona ben çok faydasını görüyorum
Bu çok doğru gece ağlayarak uyandığında gülerek gidiyorum yanına eğer hemen susuyorsa anlıyorum bir şey olmadığını bazen susmuyor o zaman başka bir şey olduğunu anlıyorum

Bizim de çevre hep al al al demeye başladı. Ben kullanmak istemiyorum en baştan beri. Bi ara eşimin de aklına girmişler alalım demeye başladı. Biraz anlatmaya çalıştım neden istemediğimi anlamadı. Sonra inst da bi video düştü önüme onu eşime yolladım vazgeçti. Artık çevreden biri bi sey dediğinde esim yok abi almiycaz biz diye basliyo anlatmaya. Bide ben cidden yoruldum şunu al bunu alma diyen insanlardan. Öneriye tamam kabul de ısrarla al al al yap yap yap...
Bizede teyzem almış mevlütte tutup getirmiş suratım değişti örümceği görünce🤣ben örümceğe karşıyım bindirmek istemiyorum dedim bi tuhaf baktı o erkek bekler için iyi değil dedi erkek kız farketmez yüryüşünüde etkiliyor ayak ucunda yürümeler falan dedim değiştireyimmi dedi yok kalsın okdar yol getirmişsin dedi öyle duruyor en son puseti üzerine bağlıcam evin içinde öyle dolaştorcam🤣nezaman görsem örümceği bu düşünce giriyor aklıma eltimin kızı parmak ucunda yürüyor ma örümceğe az bindi binmek istemedi dedi onun bir dönem kabızlık karın aprısı olmuş ondan parmak ucunda yürümüş o dönemler ondan alışkanlık kalmış örümceğe binmeyenlerfede parmak ucunda yürüme olabiliyormuş etkilesin veya etkilemesin düşünmüyorum bindirmek açıkçası ebebek yeni kullanılmayan örümcekleri alıp hediye kartı veriyormuş diye bir video çıkmıştı karşıma ya öyle yaparım yada birine veririm artık bilmiyorum ama bazende öyle zor durumda kalıyorum ki o dönem gelsede örümceğe bindirsem biraz rahatmı etsem acaba diyorum bu kararsızlık çok kötü birşey ama istikrar önemli bindirmeme düşüncesindeyim

X