2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    297
Ay kızlar keşke imkanımız olsa da buluşsak ya ne güzel olurdu bebeklerimiz yaşıt birbirimizi anlıyoruz daha yakından tanışıp arkadaş olmayı o kadar isterim ki
Ay ben de çok isterdim iyi gelirdi bize . Eski arkadaşlarımla görülmeyinresmen kestik onlar bekar ben çocuklu uyum sağlayamıyoruz

Bu çok doğru gece ağlayarak uyandığında gülerek gidiyorum yanına eğer hemen susuyorsa anlıyorum bir şey olmadığını bazen susmuyor o zaman başka bir şey olduğunu anlıyorum

Bizede teyzem almış mevlütte tutup getirmiş suratım değişti örümceği görünceben örümceğe karşıyım bindirmek istemiyorum dedim bi tuhaf baktı o erkek bekler için iyi değil dedi erkek kız farketmez yüryüşünüde etkiliyor ayak ucunda yürümeler falan dedim değiştireyimmi dedi yok kalsın okdar yol getirmişsin dedi öyle duruyor en son puseti üzerine bağlıcam evin içinde öyle dolaştorcamnezaman görsem örümceği bu düşünce giriyor aklıma eltimin kızı parmak ucunda yürüyor ma örümceğe az bindi binmek istemedi dedi onun bir dönem kabızlık karın aprısı olmuş ondan parmak ucunda yürümüş o dönemler ondan alışkanlık kalmış örümceğe binmeyenlerfede parmak ucunda yürüme olabiliyormuş etkilesin veya etkilemesin düşünmüyorum bindirmek açıkçası ebebek yeni kullanılmayan örümcekleri alıp hediye kartı veriyormuş diye bir video çıkmıştı karşıma ya öyle yaparım yada birine veririm artık bilmiyorum ama bazende öyle zor durumda kalıyorum ki o dönem gelsede örümceğe bindirsem biraz rahatmı etsem acaba diyorum bu kararsızlık çok kötü birşey ama istikrar önemli bindirmeme düşüncesindeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…