2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar benim bebeğim de normalde emer uyurdu şimdi her uyku öncesi morarana kadar ağlıyor. Pışpışlıyorum hemen uykuya dalıyor. Sanki uykuya ağlamadan geçemiyor gibi garip bir huy edindi. 2 ay atağı olabilir mi? Hiç bu kadar ağlamazdı. Şimdi sürekli ağlar halde

Olabılır Benimkide sımdı uyandı ben kucagıma alana kadar mama getırene kadar yıltı ortalıhı bu cocık nıye bu kadar ağlıyor dıyen kalktı esım oturma odasındsn bagırıyor ne olıyor dıye ayyy yy ne olcak aglıyor

Kucakta da susmuyor. Kalkıp yürümem gerekiyor. Eskiden böylr değildi 10 gündür böyle

Kızlar eşim annesini bize gelirken parfüm kullanmamasi konusunda uyardi. Bebegin yanaklari parfum kokmuş. Bize tavir yapti siz kafayi yemissiniz diyor. Yani bize gelirken parfüm sıkmamak cok mu zor? Ertesi gün kucagina aldi bebek agladi. Neden agliyor bende diyor. Parfumdendir diyecektim zor tuttum kendimi. Omuz bezi koyuyorum zorla gerek yok diyor. Ay cildiracagim ben mi abartiyorum. Normalde iyi bir kadin ama böyle sacma tavirlar yapabiliyor

Kızlar bende yan yatırıyorum ama hep kendini sırt üstü çeviriyor gündüz sıkıntı yok sırt üstü yatsın ama gece yan yatırmak istiyorum bi süre sonra kendini sırt üstü konuma getiriyor. Artık bırakayım mı sırt üstü yatmasına izin mi vereyim bilemedim

Ben varım ama basının altına ince yükselti yaptım canım havlu ile, bn yan yaptırsam bile kafasını çevirip kayiyo ve kendisi buluyo en rahat konumu
Benım bebek hep kendı istediği tarafta uyuyır ne kadar cevırırsen cevır sömü ka
Kucakta da susmuyor. Kalkıp yürümem gerekiyor. Eskiden böylr değildi 10 gündür böyle
Benımkıde aynı esımle bırbırımızr gırdık nıye aglıyormus annesiy mısım kım bılecekmıs

Ben hep yan yatırıyordum, ebe gördü ve sırt üstü yatır diye düzeltti beni (ki normalde hiçbir konuda yorum yapmazlar burda). O günden beri sırt üstü yatırıyorum kendisi kafasını sağa veya sola (genellikle solu tercih ediyor) çeviriyor. Sanırım dünya sağlık örgütü de bu şekilde öneriyor

Kafasini hep sola cevirsin istiyor sizinki de ozellikle bir yöne ceviriyor mu basini?
Yok canım bir iki çeviriyor nasıl rahat ederse iylr yatiyo ama tek yön yapma kafası falan yamuliyo hoş bnmki de hafif yamukluk vat ama bence duselir takmıyorum o kadar. He çok uyumak istemiyorsa habire sağ sol yapiyo neredeyse kafasindan ateş çıkaracak gibi yapıyı o zman aliyorum kucağıma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…