2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar ya kadın doğumcuma 40 muayenesine gidememiştim yeni gittim plastik maşa gibi bişeyle baktı o ne ki soramadım
Aletin adı spekulum. Demir olanları da var. Düşman başına dedirtir. Rahim ağzıni açmak kolay örnek alınması ve bambaşka işler için kullanılan bi alet

Kizlar gece bebegimin suratini sivrisinek isirmis 5 yerden ne iyi gelir temizledim yuz kremini sürdüm
Kantaron yagi demiş arkadaş. Bende yazacaktım. Elinizin altında mutlaka bulunsun. Mümkünse doğal edinmeye gayret edinin. Ufak yaralanmalar ve hatta yara yanık tedavisinde muazzam yararlı bi yağ. Cild onarımı konusunda üstüne tanımam. Ve evet yara yanık izi asla biraktirmaz

Merhaba cok gecmis olsun lutfen doktora aksatmadan gidin. Bugun ozellikle doktorum beyaz kaka var mi diye sordu yok dedim onemli birsey olabilir.
Beyaz kaka değil aslında .. Yeşil ya da sarı kaka ama içinde beyaz parçalar var.. Daha doğrusı ben arkadaşın yazmasından öyle anladım..Benim doktorum bi sıkıntı yok anne sütünün yağlı kısmından dedi

Evet aynen kaka beyaz değil içinde parçalar var bende doktora sordum sorun yok epitel dedi. Ne demek istedi anlamadım

Bende muamele gıtmem lazım alt tarafıö da bısı var tuvalette yanıyor az az cıs gelıyorm yamıns sılıncede pembe leke oluyor çok canım yanıyor

Kızlar bebeğim susmuyor sürekli ağlıyor. Önceden arabada gezerdik susardı şimdi arabayla bile bana mısın demiyor (

Bende muamele gıtmem lazım alt tarafıö da bısı var tuvalette yanıyor az az cıs gelıyorm yamıns sılıncede pembe leke oluyor çok canım yanıyor
Canım bence sen idrar yolu enfeksiyonu olmuşsun. Doktora göründe ilaç yazsın. Bol bol su içmeyi ihmal etme

Şu vermeye erken degıl mı 3 gün oldu beklıyorum yapacak
Sürekli vermiyorum tabi nadiren kaka yapamadığı oluyor 2günü geçerse veriyorum. Ayrıca kullandığımız damlaların yanında su çok masum geliyor bana. Mama içen bebişlerede drlar verin diyor

Kızlar ya kadın doğumcuma 40 muayenesine gidememiştim yeni gittim plastik maşa gibi bişeyle baktı o ne ki soramadım
Namı diğer ördek biz öyle adlandırıyorduk gerçek adı spekulum tedavi zamanlarında çokça haşır neşir olmuştuk kendisiyle
ğ bebeğim susmuyor sürekli ağlıyor. Önceden arabada gezerdik susardı şimdi arabayla bile bana mısın demiyor (
Ah ya alerjik bebekti dimi. Bağırsaklarında ağrı olduğunda çokça ağlardı kızımda. Allah şifa versin tez vakitte hiç olmamışa çevirsin amin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…