2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Fotosunu atar mısn
Bunun yeşilini aldım. Kanguruyla aynı şey değil tabi. Tamamen ağırlığını almıyor. Elleriniz de tamamen serbest kalmıyor. Ama yine de kucakta taşımaktan kolay. Bebek büyüyünce de kullanabiliyorsunuz. Evababy.store adresinden aldım. 1 ayda ancak geldi. Çinden geldi sanırım.

Eklentiler

• 9106E284-F5D9-4136-A1B0-00C7FB177CD0.jpeg
    106,1 KB · Görüntüleme: 64
Tabi siz daha iyi bilirsiniz ama kedi ile illa ki aynı evde yaşadığı için hasır neşir olacaklar alerjik bir durum yoksa nevresimine kadar değiştirmek neden yanlış anlamazsanız

Tabi siz daha iyi bilirsiniz ama kedi ile illa ki aynı evde yaşadığı için hasır neşir olacaklar alerjik bir durum yoksa nevresimine kadar değiştirmek neden yanlış anlamazsanız
Alerjık olup olmadıgını bılmedıgomdrn bı de küçük ya bıraz daha büyüsün bebıs yoksa bısey olduğundan degıl yanlıs anlamam

Ne zararı oluyor acaba ben bazen yatarken yanına uzanıp emziriyorum
Bende yatarak emziriyorum eğer bir sorun olsaydı emzirme pozisyonlarında bunu ele almazlardı diye düşündüm sadece sık yapmıyorum bazen koyduğumda çok uyanıyor diye yatarak emzirip uyuduğunda yanından ayrılıyorum. Kulak kiri meselesi bizde de oldu çok görünce şaşırdım normalmiş kulak atarmış kiri

Yatarak emzirmede önemli şey pozisyon bebeğe doğru pozisyonu verdikten sonra bir sakıncası yok. Bebek tamamen anneye dönük olacak göbeği anneye temas edecek şekilde, birde anne uyuyakalmayacağından eminse sıkıntı yok. Arada bende yatarak emziriyorum bir sıkıntı yaşamadık.

kızlar nasılsınız ben yine buralardan uzak kaldım benim oğlan süt alerjisi çıktı 2 gün hiç mama yemedi az bişey yesede hep kustu hatta 2. gün hiç içmedi resmen biberondan kaçtı ağladı çok acaba mamadan mı tiksindi diye aptamil aldım oda aynı olunca gece acile götürdüm çünkü çok açtı dr direk yatış yaptı ve süt alerjisi olabilirdedi bize mama verdi onu kullandık kusma olmadı içti ve gazı gitti ishalide gitti 1 günde dr bağırsakları rahatlamış dedi ve teşhisi koydu rapor çıkarttı 3 yaşına kadar bu mamayı kullanıcaz bugün 10 kutu yazdı taburcu olurken hiç parada ödemedik normalde 400 gr 650 imiş banada süt ve süt ürünlerini yasakladı

Eklentiler

• A09387D4-B29F-44B5-B8A0-A9D0D59F4CDC.jpeg
    102,4 KB · Görüntüleme: 48
Geçmiş olsun canım inşallah toparlar mama şifa olur minnoşa

Bazen çok rahat ve kurtarıcı oluyor araştırmıştım bende çocuğun bana dönük olmasına dikkat ediyorum

Kızlar bu gece mahvoldum dün 5 saat aralıksız uyuyan bebem bu gece 2 saatte 1 kalktı ve gözler cam gibi
Ya bu bebelere ne oluyor 2 ay bitikten sonra gündüz uykusu gitti bizim hiç uyumuyor gece uyuyor en azından derken gece de gitti berbat haldeyim 4 buçukta oturdum hüngür hüngür ağladım..bu mesajı emzirirken yazıyorum öncesinde 1,5 saat uyusun diye salladım bana mısın demiyor deli olcam

Aynı bizimde şimdi öyle oldu doktor ciğerleri dinledi temiz boğazına baktı sıkıntı yok. Dün gece ben burnu tıkanında cold mix dökmüştüm biraz başucuna o mu acaba o kadar öksürük yaptı

Doktor önerisi ile ben de kullanıyorum dönem dönem ama yakına dökmüyorum çok. Öksürük yaptığına hiç şahit olmadım.

Bide benim bebiş egzama oldu şampuanı değiştir dedi mustela kullanıyoruz. Mustelanın atopiye eğilimli ciltler için serisi var. Benim gibi bu sebepten şampuan değişikliği yapan var mı neye geçtiniz

Biz ilk kızımda bir sürü farklı deneyip sonuç alamamıştık, dümdüz uni baby önermişti Dr. Geçmişti.
Mustelanın falan da içerikleri çok doğal değil ama egzama için ama stelatopia kremini öneririm. Ablada hala onu kullanıyoruz, bebeğe ekstra bir şey almadık lazım olursa doktora kullanayım mı demiştim kullan demişti arada duştan sonra falan ona da sürüyorum. Kortizonlu krem öncesi son çıkış o bence.

Rota aşısı yaptıran oldu mu. Yan etki gözlemlediniz mi?

Sıfır yan etki ile geçti ilk doz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…