2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    304
Ben süt ürünlerini kesince düzelmişti. Hala yogurt süt vs yemiyorum ama canim da cekiyor napacagim bilmiyorum

Sadece emziren kizlar disarida ne kadar vakit gecirebiliyorsunuz? Emzirebiliyor musunuz disarida ben zorlaniyorum tasiyeleriniz var mi? Cok sıkıldım evde otur otur bunaldim

Sütünüz az mıydı yaptığınız şeylerden önce yoksa hiç azalmasın diye mi hepsini yapıyorsunuz ?
Benim pompalarda cok az cikiyordu ama bebegin kilo alimini haftalik kontrol ettirdim hep. Kilo alimi gayet iyi olunca sallamadim artik. Sütüm bebege yetti hep azalmasin diye hem mamsel still e basladim hem solgar hem dikkatli besleniyorum su da bol bol iciyorum.

Sadece emziren kizlar disarida ne kadar vakit gecirebiliyorsunuz? Emzirebiliyor musunuz disarida ben zorlaniyorum tasiyeleriniz var mi? Cok sıkıldım evde otur otur bunaldim
Sağıp biberonla versen olmaz mı? Ben emzirmiyorum mama içiyor sadece ama dışarıda çok pratik emzirsem de sağıp biberona verirdim

Peki teşekkür ederim Solgar kilo yaptı mı size

İstediğim kadar vakit geçirebiliyorum zaten artık çoğu yerde bebek bakım odası var emzirme önlüğünü takıp bankta bile emzirebilirsin. Evde pompa varsa eğer sütünü sağıp biberona koy yanına da termosla sıcak su al acıktığı zaman sıcak su da ısıtıp verirsin hemen

Kızlar günaydın.Solgar brewers yeast with 250 kullanan var mı? sütü artıracak takviye arıyorum ama kilo aldırdıgına dair yorumlar okudum
Ben kullanıyorum sabah 3 akşam 3 doğumda 14 kilo almıştım 3 haftada onu kullanırken 10 kilosu kendiliğinden gitti ki beslenmeme dikkat etmiyorum çok ekmek yiyorum ama paketli gıda yemiyorum 41 günlük oldu çikolata hiç yemedim alerjik olduğu için bebiş yasakladılar yine de kiloya direkt etkisini olduğunu sanmıyorum bence saçlarıma da fayda etti dökülmüyo

Kızlar yarın 1 ay aşımız var tavsiyeleriniz neler çok huysuzluk yapıyor mu ? Ve calpol sağlık ocağı yazıyor muydu yoksa özel bir şurup mu o ? Alayım evde dursun diyorum
Ne olur ne olmaz

Kızlar yarın 1 ay aşımız var tavsiyeleriniz neler çok huysuzluk yapıyor mu ? Ve calpol sağlık ocağı yazıyor muydu yoksa özel bir şurup mu o ? Alayım evde dursun diyorum
Ne olur ne olmaz
Çok hafif ateş yaptı biz de çay kaşığının ucuyla Calpol verdim başka bir sorun olmadı olmadı ateşi de hemen düştü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…