2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    304
Beni de tatlı bitiriyor hamileyken bile dirençliydim tatlıya ama emzirirken kayboldu

Aynı şekilde bizim de ilk doğunca doktor gereksiz yere aldırdı. Hiç yemedi nerdeyse. Gerek de olmadı. İsraf resmen. Yakınımda biri olsa ihtiyacı olan verecektim. Çöpe gidiyor.

Ben kullanıyorum ama hiç konak olmadı.

Evet hormon çok kullandım bebe kaşları hala sapsarı aynı dediğin gibi
O zaman temizleyeyim pamukla ıslatıp cçzamanla geçer herhalde

Tüp beneler neden böyle acaba
O zaman temizlemeye devam edeyim siz ayrıca nemlendiriyor musunuz evet kaşları sadece böyle kuru gibi oraları da nemlendiriyorum ama hata mı ediyorum sadece kaşları öyle

Tüp beneler neden böyle acaba
O zaman temizlemeye devam edeyim siz ayrıca nemlendiriyor musunuz evet kaşları sadece böyle kuru gibi oraları da nemlendiriyorum ama hata mı ediyorum sadece kaşları öyle
Ben yüzüne hiç bi sey kullanmadim sizin gibi kaynamış şu ile siliyorum sadece.
Bizimkinde konak ilk kaslardan başladı sonra alnına çıktı çok az sonra da saçlarında başladı. Konak zaten kuruluktan oluyomus ama ben yüzü için bi ürün bulamadım güvenemiyorum açıkçası. Doktora öneri istiycem ama hep arada kaynıyor

Aynıyız sadece 2 kez o da en az ölçünun yarısını yapmıştık kaldı öyle çöp oldu atayım ben de madem 4 haftaysa süresi

Merhabalar benim kızımda da böyle doğumdan 10 gün sonra başladı isilik gibi boyundan yukarı yanakları alnı başı. Bizde abisi sürekli öpüyor ondan sandık ilk sonra acaba deterjanı Şampuanı hepsi aklıma gelip denedim sonunda yoğurt yediğimde daha da arttığını fark ettim 3 gündür yoğurt yemiyorum düzeldi denecek kadar azaldı cuma kontrolümğz var bakalım doktor ne söyleyecek

Kızlar günaydın.Solgar brewers yeast with 250 kullanan var mı? sütü artıracak takviye arıyorum ama kilo aldırdıgına dair yorumlar okudum

Ben suyla silip ecowell sürüyorum şism iyine o şekilde yaptım kuruluk bu sefer artmasın konak diye korktum

Ben yoğurt ve süt tüketmiyorum onlara alerjik bir durum olmasın diye ama tabi peynir yiyorum bende onlardan düşünmüştüm

Ben suyla silip ecowell sürüyorum şism iyine o şekilde yaptım kuruluk bu sefer artmasın konak diye korktum
Kaslarda kabariklik sarıya benzer kabuklanma varsa konak olabilir. Elinizde uygun nemlendirici varsa sadece yüze değil başına da sürün masaj yapın bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…