2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    304
İncia kullanıyorum ben şampuan ve yağ.Hic konak olmadı.Yagının saça sürülünce konağa iyi geldiği yorumlarını görmüştüm bir bakın isterseniz

Ben kullanıyorum şimdilik bir sorun yaşamadım ama sıklıkla yıkıyorsanız belki ondan mı? Haftada 1-2 şampuanlama diyorlar genelde

Baştan beri mustela hipp full doldurdum eve ama çocuk doğduğundan beri dalin kullanıyorum belediye verdi çanta içinde bir iki kez kaka yapınca komple duşa soktuk o vardı el altında kullandık devam ediyoruz hiç konak yapmadı hatta ilk doğduğunda vardı gitti dalin kullanınca

Kızlar günaydın bebeğim as bir şey emdi.Sonra yatarken kustu sütü.Neden kusmus olabilir zaten az bir süre emiyor
Olabiliyor reflü olmuştur ya da gazdan ıkınırken kusmuştur…fazla gelmiş de olabilir
kızımın kaşlarında da Konak oldu Hindistan cevizi yağı önerdi doktoru, çok iyi geldi

Ben kullanıyorum şimdilik bir sorun yaşamadım ama sıklıkla yıkıyorsanız belki ondan mı? Haftada 1-2 şampuanlama diyorlar genelde
Yüzünde vücudunda sivilce olmuştu Dr her gün yıkayın demişti olayı abartmış olabiliriz artık daha az yıkıyoruz geçmeye de başladı

Ne varsa eskilerde var dalının de içeriğinin temiz yenilendiğini görmüştüm

Ben kullanıyorum sorun yasamadım suana kadar

Ben de çok merak ediyorum bunu yapan var mı acaba
H hellobabys diyet denmez ama ben kendimce bir şeyler yapmaya çalışıyorum yeni yeni... Kahvaltıda ekmek yemek için mercimekli ekmek yapıp dondurucuya attım sabahları 2 dilim çıkartıp onu yiyorum. Evdeki diğer ahali oruç olduğu için reçelleride çıkarmıyorum yumurta peynir zeytin yeşillik kahvaltı yapıyorum. Sonra açıkırsam akşamdan kalan yemek ve yoğurt yiyorum, sonrada akşam yemeği ama beni tatlı bitiriyor henüz onu net kesmiş değilim, o kaçıyor bazen gündüz bazen akşam yemeğinden sonraonu da hurma kayısı incire çevirebilsem güzel olacak.
Ama Allah izin verirse 5 aylık olduğunda bebeğim aralıklı oruca peri döneceğim inşallah şimdilik kilo vermesemde almayayım bari

Bende musteladan memnun değilim
Bi arkadaşım dalin almıştı onu deniyorum şu an o da olmazsa başka bi şampuan alacağım

Gece bile yediğim oluyor tatlı tutamıyorum kendimi süt azalacak korkumdan diyet de yapamıyorum çünkü öğün atlarsam azalıyor onu farkettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…