2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Ya aslında gazı yoksa karnı da toksa her şekil uyurlar da mühim olan gaz o yüzden günü gününü tutmuyor.
Benim ki gaz dışında da bu aralar hatta tam 1 haftadır 8 ile 1 e kadar uyumuyor ve ağlıyor uyuyamadığı için galiba. Bide memeyi de reddediyor zorla veriyorum neredeyse

İçine bir twkim gideriyorum zibin takimi üstüne alt üst talim 45 50 arasi kombi yanıyor sürekli hiç kapanmadan hatta eşim yattigi odanın peteği kapatıyor sabah geri açıyor biz odaya gelince

Ya kızlar ben nasıl oluşturcam uyku düzenini akşam 8 buçukta yatiyo 11 bucuga kadar bende uyuyorum onla birlikte ama eşimin yüzünü zor görüyorum. Sonra 1 de takrar uyuyo maksimum 3 bucuga kadar ondan sonra hiç uyumuyo yarım saat bile surmuyo 4 ten 8 e kadar ayaktayız uykunun en güzel saatlerinde çok zorlanıyorum nasıl uyanık tutup da düzen olustircam ben?

Daha doğrusu annem sürekli sallayıp bırak uyusun diyo uyutmaya calisiyo sürekli o gidince nasıl yapcam korkusu var bnde de

Arkadaşlar tam 1 haftadır bebeğim akşam 4 5 saat uyanık kalıyor bi türlü uyumuyor 5 dk da bir uyanıyor asla uyumuyor direniyor resmen. Atak haftası felan diye mi böyle neden böyle oldu ki
Benim bayadır öyle asla uyumuyor 6 dan 7 den sonra saat gece 12 1 e kadar. Hele bugün sabah 11 den gece 1 e kadar anca kesik kesik toplam iki saat bile uyumamıştır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…