2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Benim de elime ip geliyordu dış dikişin diye düşündüm hep 🤷🏻‍♀️ orayı nasıl hissederim bilmiyorum canım hani böyle korunması gereken bi şeymiş gibi gözümden bile sakınıyorum 🤣
Bende öyleydim tuvalete gitmek istemiyordum felçli Ali rıza bey muamelesi yapıyordum 😂😂 en sonunda yeter be o benden korksun dedim 😂

Dillendirdim ya hemen uyandı iyi olan neyi konuşsam ters tepiyor eşimle de maşallah uyudu diyoruz arkamızı donmemizle uyanması bir oluyor
Evet benimde annem sakın çocuk diye diye şimdi uyumuyor. Miz miz sürekli..
Sakin dediği dönemde ilk 7gun 😬 erken doğdu bide dunyaya adapte olamamısti yavrum

Bende bi uyku düzeni oluşturdum ama kızlar bakalım biraz daha ilerlesin paylaşacağım tam oturmuş mu denemedeyim hala 🤣🤣

Kızlar kalça ve göz muaynesi icin ne zaman gittiniz doktora veya ne zaman gideceksiniz ? Bize özel 40i geçince gel dedi devlet 1 aylik olunca demisti hangisine uysam ki 🤔 bide göz muaynesi cok zor diyorlar yaptiran var mi ona gore yanimda annemide gotureyim cok aglarsa ben duramam 🥲🥹
Evet 2 saat sürüyor damla damlatıp bekletiyorlar falan tek gitme bence.

Bebeler ay hareketlerinde en çok dolunay sonrasında da tutulma vs durumlarında uyumuyorlar kızlar. Etki genelde +-3 günden başlıyor.

Bugün ve sonrasında çok çabalamaya gerek yok yani :KK70:

X