2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Ay kızlar benim oğlan babacı oldu son 1 haftadır yapıyor bunu çok üzülüyorum uyanıyor ortamda babası varsa benim kucağımda ağlıyor onu istiyor ona gidiyor susuyor bide kafasını omzuna koyuyor masum masum duruyor sanki ben kötü anne yada benim kucağımdan ona atlıyor ondayken bana gelmiyor bu da yeni çıktı ya zoruma gidiyor ama

Süper bence boşver valla hafta sonu gelsin diyorum her hafta sonu çamaşır bulaşık yemek temizlik hafta içinden daha çok yoruluyorum en azından babasını istese bende az dinlenirim ama seninki ilgileniyor demkekki bebekler ilgiyi sevgiyi hissiyorlar benimki biraz sıkılıyor çocuk ağlayınca

Kız yok ne ilgilenmesi ona da üzülüyorum zaten geçen Feryasu ' ya da dedim çocuğu 10 15 dk tutuyor geri bana veriyor kaçıyor çocuktan resmen ama çocuk onu istiyor yine de geçen bana verdi kendisini görmesin diye kapıdan gizli gizli kaçtı böyle yapıyor çocuk kendisini görünce ağlıyor onu istiyor diye yanına gelmiyor kaçıyor saklanıyor benim canım oğlumda hala babasına atlıyor

Allahım ya bu bebeler de fena

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…