2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Benim ki de 2 buçuk gibi emmeye uyandı o saatten beri sürekli bi mık mık derin uykuya geçemedi asla. Kaç kere emzir yatır yaptım sayamadım artık. Benim de çok uykum var
Bende 3 te beri koyup koyup alıyorum uyuyo gibi yerine koyuyorum 5 dk geçiyor ağlama. Mikir mikir. Sesler

Benimde korktuğum başıma geldi dün akşam 7 den gece 2 ye kadar uyumadı annemle perişan olduk.Hasta olduğum ve hiç uyumadığım içinde sütüm azar azar geldi öyle olunca bizimki tokmalamaya alışkın olduğu için saatlerce ağladı asla derin uykuya geçemedi annem en son uyuttu beni dayanamayıp öyle sütüm anca birikti Artık dolunay etkisi midir nedir perişan olarak yazıyorum

Kızlar ya bebeklerim gece uyurken at gib kişniyor sanki ıkınıyor gazdan mı bu gece sanki odada ar ile uyuyoruz tövbe ne zaman geçer bu
Ay benimki de aynı videoya çekmiştim hatta böyle gaz sancısıyla esnemesi birbirine karışıyor gibi geliyor bana.Çok komik ve tatlı oluyor o esnada

O benim klasik rutinim olmuş. 2den önce uyku ne bilmiyorum.

Rica ederim canım kız bebiş uyuduğu dakka dal sen de altın saatler bunlar

Benimki ile aynı zamanda doğanlar diyor ki oyun matına koyuyırum kendi kendine oynuyor benimki 10 dakika sonra ağlamaya başlıyor kucağımda gezdiriyorum yine ağlıyor çıngırak sallıyorum yine ağlıyor uyutmaya çalışıyorum sürekli çok ağlar diye neden oyalanmıyor neden hep ağlıyor bilmiyorum o kadar üzülüyorum ki

Porodica arkadaşın kızı da öyleydi. İdrar yolu enfeksiyonu varmış. Yakın zamanda tahlil yaptırdınız mi bi doktora danışın isterseniz

Porodica arkadaşın kızı da öyleydi. İdrar yolu enfeksiyonu varmış. Yakın zamanda tahlil yaptırdınız mi bi doktora danışın isterseniz
Belirtileri var mı acaba yaptıramamıştık yaptırayım ama gece de uyuyor yani uyurken altını hiç değiştirmiyorum hiç ağlamıyor sabah idrar dolu oluyor

Burda herkeste aynı sorun olmaya başladı artık dolunay mı atak haftası mı çözemedim

Gün içinde sürekli mi böyle yoksa belirli saatlerde mi ağlak oluyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…