2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Benim 4-5 kg fazlam var suan.Ben yakında başlamayı planlıyorum çünkü eski rutinlerimi çok özledim

Kalan göbek için korse öneriyorlar ama ben hiç takmadım açıkçası zamanla toplayacaktır bence eğer pilates de yapıyorsanız korseye pek inanmıyorum bence anlık sıkıştırıyor o kadar

Kalan göbek için korse öneriyorlar ama ben hiç takmadım açıkçası zamanla toplayacaktır bence eğer pilates de yapıyorsanız korseye pek inanmıyorum bence anlık sıkıştırıyor o kadar
Hiç korse olayına girmedim nefesim daralıyor çünkü öyle sıkı şeylerden varsın olsun ne yapalım bakalım doktor ne zaman müsade eder spor için benim psikolojik durumdan fizikseli kafaya takacak zamanım kalmıyor

Yalnız değilsin hepimiz benzer şeyleri yaşıyoruz cogumuz seninle aynı şeyleri hissediyoruz.

Bizimde var özel sigorta karşılıyor mu öğreneyim iyi oldu söylediğin

Merhaba vaktinde doğan bebişlere de rop muayenesi yapılıyor mu.Biz kğvezde kaldığımız için rop muayenesini bugün son kez olduk.
Prematüre bebeklere rop muayenesi yapıldığını biliyorum ama zamanında doğan bebeklerin de 2.ayda mıydı tam hatırlamıyorum göz muayenesi var aynı rop gibi yapılıyor sanırım onu bilmiyorum görecem bakalım nasıl olacak

Her hâl geçici inşallah bugünlerde geçecek sen çok iyi bir annesin aslında kayınvalidenle konuşurken bile yine bebeğini düşünüyorsun havaların ısındı sayılırKuşadasında bebişinle deniz kenarında hayal ediyorum ben hep sizi Belki bize de Kuşadasına gitmek nasip olur bir gün o zaman sana haber vereceğim inşallah bebişlerimizle birlikte deniz kenarında çay içeriz

Çok isterim gelin lütfennn yolu düşen herkesi beklerim birlikte olmak hepimize iyi gelir

Alt karın çalışmalarıyla gider tabi. Ama şu an erken çok sıkı çalışmak için. Dikiş var sonuçta. Ama yürüyüş ya da evde mekik gibi egzersizler daha çabuk toparlanmayı destekler bence. Hem ruhsal olarak da iyi geliyor.

Kızlar dün gece acile gittim çok kötü grip oldum serum takıldı.Kanda idrarda enfeksiyon varmış.Antibiyotik başladılar bana.Ama hasta olduğum için mi bilmiyorum sütüm azalır gibi oldu Gündüzleri genelde tek göğüs içiyordu ve doyuyordu.Geceleri iki göğsümü boşaltıyor genelde akşama göğüsler boş anlayacağınız.Dünden beri de göğüslerim yumuşak iki göğsümü veriyorum doysun diye ama akşam için endişelendim ister istemez.Bir de bizim birinci ay kilo alımımız 2 kiloydu şimdi sütüm azalırsa fazla içmeye alışkın olduğu için çığlık kıyamet ağlamasından korkuyorum normal mi gripken azalması sütümün geri gelir değil mi emme yutma refleksi gelişmediği için doktorum mama yasak kesinlikle demişti akciğerine mama kaçması sorun oluşturur diye.Korkuyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…