2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
ben profesyonel haritadan bakıyorum bana tam saati ver dakika çizgisine bakayım canım tarih yer saat

Benim doktorum göz muayenesine gerek görmedi sağlık ocağında yapılan muayene yeterli dedi 1 yaştan sonra götürebilirsin dedi

Kızımın doktoru liste vermişti 2.ayda kalça usg ve göz muayenesi yazıyordu detayını bilmiyorum ama haftaya 2.ay kontrolüne başka bir doktora gidecem ona soracam o ne derse artık.

Bende de bu listeden var.
Eskiden 6. Ayda değil miydi göz muayenesi? Onda da damla falan yoktu. Normal ölçüm falandı makineyle.
Düşük doğum kilosu yok, erken doğum yok, bayağı bayağı rop muayenesi dedikleri şeyi mi yaptıracağız yani bilemedim.
Sarılık olduğu için ışık almıştı 24 saat ama sağlam korumuştuk.
O kadar ağlayacağı bir işlemi çok da şart değilse yaptırmak istemiyorum açıkçası.

Kuzum peki devlette direkt goze mi randevu aldin yoksa cocuk bolumunden mi sevk ettiler
İkisi de değil canım. Gideceğin devlet hastanesinde rop bölümünün olması gerekiyor. Burada eğitim araştırma hastanesinde vardı o bölüm oraya gittim. Normalde hastanenin kendi numarasını arayarak randevu alınması gerekiyormuş 182 den alınmıyor ama ben bi türlü ulaşamadım hastaneye. Eşimin hastanede çalışan bi arkadaşı var. O yardımcı oldu sağolsun. Onun sayesinde gittik biz.

Benim de elime ip geliyordu dış dikişin diye düşündüm hep orayı nasıl hissederim bilmiyorum canım hani böyle korunması gereken bi şeymiş gibi gözümden bile sakınıyorum

Kızımın doktoru liste vermişti 2.ayda kalça usg ve göz muayenesi yazıyordu detayını bilmiyorum ama haftaya 2.ay kontrolüne başka bir doktora gidecem ona soracam o ne derse artık.
Göz muayenesi dedilerse belki normal muayenedir. Bize direk rop muayenesi yapılacak demişlerdi canım

Kızlar evin sıcaklığı ortalama 24 derece oluyor. Evi bu sıcaklıkta olanlar bebişlerinizi nasıl giydiriyorsunuz?

Bende detay bilmiyorum öğrenince yazarım buraya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…