2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Sanki bı yerde bunun süt ve süt ürünlerine alerjisi olduğunu okumuştum . Bu ürünlere dikkat edip gözlemlesen acaba faydası olur mu ki. Doktora sordun mu canım ne dedi
Alerji ihtimali üzerinde hiç durmadı canım ama bence diyet yapmam gerekiyor alerji yapan ne varsa kesmeye çalışıcam

Annepsikologu diye bir sayfa var instada kızlar yenidoğan anneler için grup terapisi yapıyormuş perşembe günleri online 1,5 saat 750₺ çok kararsız kaldım katılsam mı acaba kendim gibi birilerini bulursam iyi gelir belki

Kızlar.Hamilelik öncesi Normal hayatına dönebilen var mı ? Emziren anne diyeti yapmak istiyorum 4-5 kg fazlam var.Hamilelik öncesi beslenmeyle birlikte aktif spor yapıyordum yeniden başlamak istiyorum ancak sütüm zaten az iyice azalmasından korkuyorum.Öyle bebeğim emerken sürekli yutkunmuyor gün içerisinde buradan anlayabiliyorum.Kilo almadan da süt arttırmak için neler yapıyorsunuz ? Eski bakımlı ve kendine zaman ayıran hallerimi çok ama çok özledim

Kiloyu tamamen verdim ben ama sezaryen göbeği kaldı çok fazla olmasa da biraz göbek oldu gitmedi tam bende

Kızlar bu özel aşıları yaptıracak olan var mı biz eczaneden alıyoruz sağlık ocağına mı götürüyoruz

Eklentiler

• IMG_0594.jpeg
    95,3 KB · Görüntüleme: 70
Kızlar bu özel aşıları yaptıracak olan var mı biz eczaneden alıyoruz sağlık ocağına mı götürüyoruz
Ben bütün aşıları yaptırıyorum kendimiz almıyoruz doktorumuzda oluyor, çocuk doktorları yapıyor genelde sizinkisi yapmıyor mu? Dozları bundan daha farklı diye biliyorum, sizin doktor mu yazdı bunları

Sut sagdim Manuel.ell3 olanla ikimemeden 30 cc xikti moralim sıfır ne yapacam.ben bu süt arttsjn diye arpa suyu deneyecem şimdide alkolsüz içecek ten bakalim fayda olacakmı

Ben bütün aşıları yaptırıyorum kendimiz almıyoruz doktorumuzda oluyor, çocuk doktorları yapıyor genelde sizinkisi yapmıyor mu? Dozları bundan daha farklı diye biliyorum, sizin doktor mu yazdı bunları
Ne aşısı bunlar ya ana sağlıktan çağırıyorlar gidip yaptırıyoruz bizim.cocuk.dokyoru bisi demedi

Sut sagdim Manuel.ell3 olanla ikimemeden 30 cc xikti moralim sıfır ne yapacam.ben bu süt arttsjn diye arpa suyu deneyecem şimdide alkolsüz içecek ten bakalim fayda olacakmı
Manueller bence verimli çekmiyor. Emzirme sonrası mı çıktı bu rakam? Benek daha fazlasını çekiyor, hem de anlık salgılanıyor bebek emerken, moral bozma sakın.Takviye kullanıyor musunuz? Solgar, bestlak, emzirme çaylarından kullanıyorum. Arada lactamil sütlü içecekten içiyorum.Bazen de malt içeceklerinden içiyorum.Kilo veremedim ama bebeğim için değer sonra verilir kilolar

Evet doktor direkt böyle yazıp verdi alıp sağlık ocağına verin diye

Memeyi böyle çok etmiyor 10 dk falan 1 saat önce emmisti içiyorum kimyonlu rezene cayi ile bir çay daha var onu aklima geldikçe tabi yemeğimizi yoyom.suyumuds içiyorum ne biliyim arpa suyu siparis verdim bakalim.bide onj deneyelim

Evet ya sapık sapık şeyler çıkıyor mübarek ayda günaha sokuyorlar az kaldı silecem hesabı.
Yaa sizde de çıkıyor mu ben mart grubunda yazmıştım da bazı kisilerde çıkmıyormuş bana girilen sitelere gore reklam çıkar falan demislerdi kendimden şuphe etmistim ben nereye girdim diye inci tanelerini izlemistim o sıra ondan mı çıktı falan dedim hatta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…