2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Benimki de öyle canım, elleri kundak ama oradan çıkartıyor, ağzı da sürekli hareketli beşiğin sallayıp pişpışlıyorum bir zaman sonra dalıyor
Yaa evet kundaktan da kurtarıyor gerçekten bi de yüzünü falan felaket çiziyor ışığa çıkınca çizik içinde görüyorum 🥲

Benim de derdim bitmedi yine bi dert anlatıcam ama fikir de almak istiyorum kızlar. Kızımın poposunda artık yaralaşmış döküntüler var diaper dermatit dedi doktoru. Çok hassasmış cildi o yüzden oluyormuş bez değiştirmek istiyorum çok hassas cilt için ne önerirsiniz ya da bu sıkıntıyı çeken varsa ne yaptınız da iyi geldi

Bebişleriniz gece uyurken hiç ses çıkarıyor mu kızlar ya yutkunmaya çalışıyor ya garip garip sesler çıkarıyor rahatsız olduğu her halinden belli ama gözleri de kapalı uyumaya devam ediyor oysa eller kollar sürekli hareket halinde böyle olan var mı o böyle diye uyuyamıyorum

Öyle olmasın diye yarım kundak yapıp yatırmıyor muyuz?

Yine bir influencer 3 aylık bebeyle yurtdışına tatile gitmiş 😅 arka planı çok merak ediyorum. Bebeler zaten uyumuyor gece uykusuzlukta gündüz ölü gibi oluyoruz mümkün değil ya

Bence evde bebek bakmak en zoru. Dışarıda mis gibi uysallar.

Kızlar abim kızına burun tıkanıklığı için buhar makinesi almış, serum fizyolojiyi günde iki defa buhar makinesi ile vermişler o şekilde hiç burun tıkanıklığı yaşamamış, acildeki doktor önermiş. Diğer aparatlarla en fazla ıcunda tıkanıklığı alabiliyorduk derinler yine solunum sıkıntısı oluyordu diyor, böyle yapan var mı, bende almayı düşündüm

Bende var, hastalık döneminde kullanıyorum günlük kullanılacak irmşey olduğunu düşünmüyorum.

Benim de derdim bitmedi yine bi dert anlatıcam ama fikir de almak istiyorum kızlar. Kızımın poposunda artık yaralaşmış döküntüler var diaper dermatit dedi doktoru. Çok hassasmış cildi o yüzden oluyormuş bez değiştirmek istiyorum çok hassas cilt için ne önerirsiniz ya da bu sıkıntıyı çeken varsa ne yaptınız da iyi geldi
Sanki bı yerde bunun süt ve süt ürünlerine alerjisi olduğunu okumuştum . Bu ürünlere dikkat edip gözlemlesen acaba faydası olur mu ki. Doktora sordun mu canım ne dedi

öncelikle bu grubtaki herkese çok teşekkür ederim, ilk annelik döneminde birbirimize çok güzel destek olduk fakat sayfada çok fazla reklam var ve bir müddet girmeyince geriye dönük okumak çok zor oluyor acaba whatsapp grubu kursak daha kolay ve hızlı bir destek grubumuz olmaz mı tabiki herkes için uygunsa B Buffalosos

öncelikle bu grubtaki herkese çok teşekkür ederim, ilk annelik döneminde birbirimize çok güzel destek olduk fakat sayfada çok fazla reklam var ve bir müddet girmeyince geriye dönük okumak çok zor oluyor acaba whatsapp grubu kursak daha kolay ve hızlı bir destek grubumuz olmaz mı tabiki herkes için uygunsa B Buffalosos
Whatsapp vs maalesef sitede kalıcı banlanma sebebi ☹️

Daha önce aralık grubunda kurmuşlardı maalesef yasakmış çok güzel olurdu aslında

Bende de reklam aşırı çıkıyor bir de sapık saçma şeyler çıkıyor son zamanlarda

Benim oğlumda gece uykusunda sesler çıkarıyor düdüklü tencere gibi ilk zamanlar çok korkuyordum şimdi eşimle anladık ki normali bu boğulma gibi değilse çok takmıyorum kundak ben hala yapıyorum kolları yüzünden tam dalamıyor uykuya kucağımda tam uykuya dalıyor sonra kundağa alıyorum kendini salmış oluyor böylece kollarını güzel bağlıyorum açamıyor

X