2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Kızlar bende oruç tutmuyorum zar zor artırdım hiç riske atamadım sonra kazasını tutacağım insallah
Sut olayına gelince bende biraz deneyeyim dedim sütüm eskiye göre arttı
4 gün mamayı çok minimalize verdim her istediğinde emzirdim aslında doyuyor gibi geliyordu bana ama 4 gün sonunda tarttım çok az almisti günlük alması gerekeni 4 günde almıştı
Bende artık mamayı keseyim azaltayım süt gitsin sadece tribinden çıktım yarı mama yarı süt gidiyorum süt daha fazla ama öyle bile olsa bağışıklık için antikorları devam ediyor almaya yapacak bi şey yok saldım yani çünkü mamayı alınca kilosu daha güzel ve düzenli artıyor
Birde süt artınca kakasi civiklasti o da normal diye biliyorum

Erkek bebe kovaya yükselen balık nasıl oluyorlar acaba
Dışarıdan nazik naif görünür yükselenler bizi insanlar nasıl görüyor nasıl tanışıyoruz onu anlatır duygu ve mantık denge kurarsa çok iyi olur hem duygusal hem mantıklı

Dışarıdan nazik naif görünür yükselenler bizi insanlar nasıl görüyor nasıl tanışıyoruz onu anlatır duygu ve mantık denge kurarsa çok iyi olur hem duygusal hem mantıklı
Bizimki aynıymış Kristi bizimkiler nasıl Kovaya Koç burnumuzdan gelir mi

Bizde de
Kızlar aranızda sadece emzirip oruç tutan var mı? Ben tutmak istiyorum ama sütün azalmasından korkuyorum
bende tutmak istiyorum ama daha temizlenmedim temizlenince deneyeceğim,

Küme beslenmesiymiş canım aynısı bizde de vardı, hatta iki göğsü emip doymadığı ve 20-30 cc biberonla veriyorum anca doyup 4 saat uyuyor ama bu gelişme atağı imiş endişelenme.

Çok haklısın canım stres yapmamam lazım bunları sağlıklı olsunlar yeter ki

Demek ki gündüz hiç uyumayan çok bebek varmışbenimki de gececi o da kesik kesik tabi. Nasıl büyüyecek bunlar azıcık uykuyla biz ne ara dinlenicez
Ben kundaklayıp uyutmaya çalışıyorum artık hiç uyuyası yok zaten bi de elleriyle sürekli yüzüne zarar veriyor biraz fark ettirdi kolları kundaklamak tabi her zaman işe yaramıyor ama

Ayy hadi insallah kova kova olacaktı ucundan döndük hangisi daha güzel sence

Kızlar size bu şey soracağım
Benim kanamam bitti abdest de aldım evde IPL cihazım var sizce onu kullanmaya başlayabilir miyim
Emzirirken onu kullanmak Sknti mi

B Buffalosos canım müsaitsen bizim kızı da bi yorumlar mısınn böyle bi haritası var

Eklentiler

• C3DEDF82-0702-44DE-A091-FE0D771FBFD5.png
    226,1 KB · Görüntüleme: 25
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…