2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Az önce uyandı 2saat önce mama verdim, sonra Emzirdim uyuttum.
Nasıl Bi ağlamak bi yerine bısey oldu sandım yikti meme veriyorum almıyor sinirden.
Susmayacak sandım Bi de tekim Allahım dedim noluyor..
Mama Yaptım tekk elle hemen, 90cc içti şimdi emiyor

01.02.24 saat 09.17 bu da önemliyse ayy çok teşekkürler çok severim burç yorumlarını
Yükselen balık
Ben de çok merak ettim 21.02.2024 12:51
Müsait olunca bakarsan mutlu olurum B Buffalosos
Yükseleni ikizler kuzunun stelyumu kariyer evinde iş insanı olacak kariyeri önde olabilir

Ay ben de merak ettim 5 Şubat 8.13 yükselen ne özellikleri ne acabaaa B Buffalosos
Yükseleni de kova minnosun tam bir kova bebesi
Kristilq 1 şubat 20.15 benimkine de bir bakıver neymis ben de merak ettim kova burcu galiba ama yukseln n3 bilmiyorum
Yükseleni başak canım
Canım benide yorumlar mısın müsait olunca
27.01.2024.////. 13.45 doğum
Yükselen ikizler

Bizde de

bende tutmak istiyorum ama daha temizlenmedim temizlenince deneyeceğim,
Bende bugün denedim dışarıda çıktım 2 saat yürüyüş yapıp alışveriş yaptım. Kötü olmadım sütümde gitmedi ama ben çok susadım Uzun vadede tutunca azalır mı bilmem o yüzden her gün değil arada bir tutmayı düşünüyorum.

Kızlar önceden demiştim. Kızım hasta diye burnu tıkalı ve hafif öksürüğü var. Ayrıca bende hastayım. Doktor o yüzden covid testi yaptı. Ayrıca öksürüğü olduğu için sağlık bakanlığın kararına göre yatış yapması gerek dedi. Ama kızım düzeliyor gibi durumu daha iyiydi o yüzden kabul etmedim yatışı. Antibiyotik yazdı. Kanında enfeksiyona baktı. Tahlilinde iki crp var biri 0.19 diğeri 1.9 enfeksiyon var mı sizce? Bugün sahilde yürüyüş yaptık iyi geldi açıldı burnu

Gecmis olsun canm benim.oglana da gribin enfeksiyon geçirdi abisinden dolayı sürekli burnunu actim hatta aksehirdeki doktor asist verdi mamaya karıştırıyorum bugün kundoktor kesinlikle vermiyorsun dedi bu balgam söktürücü bebeğin balgam boğazına gelir atamaz Allah korusun dedi 1 yaşından önce bu tür ilavlar verilmez dedi şükür bizimkide iyi

1 şubat doğumlu 46 gunluk şubat 28 çektiğinde dolayı 2950 doğdu şimdi 4320 gram oldu sarilikmoldugun da 2650 dysmustu boyuna 51 cm di 54 olmus

Ne kadar bir öksürük bu ne kadarı ciddiye alınmalı. Benimkinin de gün içinde birkaç kez öksürüğü oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…