2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Kızlar size bu şey soracağım
Benim kanamam bitti abdest de aldım evde IPL cihazım var sizce onu kullanmaya başlayabilir miyim
Emzirirken onu kullanmak Sknti mi
Bende onu merak ediyorum inşallah yan etkisi yoktur başlamak istiyorum hemen 🥲

Kızlar bende oruç tutmuyorum zar zor artırdım hiç riske atamadım sonra kazasını tutacağım insallah
Sut olayına gelince bende biraz deneyeyim dedim sütüm eskiye göre arttı
4 gün mamayı çok minimalize verdim her istediğinde emzirdim aslında doyuyor gibi geliyordu bana ama 4 gün sonunda tarttım çok az almisti günlük alması gerekeni 4 günde almıştı
Bende artık mamayı keseyim azaltayım süt gitsin sadece tribinden çıktım yarı mama yarı süt gidiyorum süt daha fazla ama öyle bile olsa bağışıklık için antikorları devam ediyor almaya yapacak bi şey yok saldım yani çünkü mamayı alınca kilosu daha güzel ve düzenli artıyor
Birde süt artınca kakasi civiklasti o da normal diye biliyorum
Kırk bitti psikolojimiz düzeldi galiba ya. Ben de öyleyim hala uğraşıyorum ağlayıp durmuyorum en azından

Dışarıdan nazik naif görünür yükselenler bizi insanlar nasıl görüyor nasıl tanışıyoruz onu anlatır 🤭 duygu ve mantık denge kurarsa çok iyi olur hem duygusal hem mantıklı 😍
Artiriyorum benimkinin burcu kova yükseleni balik ay burcu yay o zman nasıl oluyor😍😄 eğlenceli komik bı tip mi oluyor ?

Bende onu merak ediyorum inşallah yan etkisi yoktur başlamak istiyorum hemen 🥲
Banu çiftçinin kitabında hamileyken bile lazer sakıncalı değil bebeğe diyordu sadece hormonlardan dolayı tuyleri tetikleyip olumsuz etkileyebilir diyordu eğer kullanılıyorsa ben haftasonu yapmak istiyorum da

Bu çocuğa gündüz uyumasını nasıl öğreteceğim ben🙄 yine hiç uyumadı. Sıfır uyku inanılır gibi değil ya yenidoğan uyumaz mı ya

Kızlar sadece mamayla beslenmesine rağmen gece bir buçuk saatte bir uyanıyor kafayı yicem saat tutmuş gibi
Şimdi gündüz 90 cc mama içip doyuyor 2 saatte bir içiyor
Gece 60 cc içip doyuyor 1 buçuk saatte bir aç uyanıyor 3-4 saat uyusun istiyorum bir tek benim bebeğim mi gece çok sık kalkıyor
Biz ilk defa dün 12 den 4.5 ya kadar uyudu normalde kurulmuş saat gibi 2 saate bir uyanıyor ve hiç meme mama yememiş gibi yakıyordu ortalığı doktora gittik 2.300 gram almis bu hafta böyle devam et dedi bundan sonra aylik gelin dedi

Ya benim bebikonun hala kakası sıvı bir g0n yapmadı dün yaptı baya doldurmuş ama sıvı yani. İshal olsa sürekli yapar evet ama kafama takıyorum yine. Yani çok yuvarlayıp yatırıp oynamazsam kusması yok çok şükür de niye sıvı ya. Maflor vermeye başladım. Doktora en acilinden gitmeli miyim sizce? Doktor kusması olursa yemesinde değişiklik olursa görelim demişti ama sıvı kaka harici iyi durumda çok şükür
canım benim kızda iki gün yapmadı bir yapıyor sıvı heryeri batıyor ama öyle 🤣 anne sütü alıyor genellikle diye takılmıyorum mama verince katılaşır muhtemelen sende takılma bence

Biz ilk defa dün 12 den 4.5 ya kadar uyudu normalde kurulmuş saat gibi 2 saate bir uyanıyor ve hiç meme mama yememiş gibi yakıyordu ortalığı doktora gittik 2.300 gram almis bu hafta böyle devam et dedi bundan sonra aylik gelin dedi
Kaç cc içip uyudu dün

X