2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Saat 11 den beri meme emdi iki tane 60 cc mama içti hala uyanık ve istiyor pertim çıktı meme ver mama yedir alt temizle sonra tekrar meme ver mama yedir böyle gidiyor deliricem uyku yok ağlıyorum deli gibi
Ben de aynı şekildeyim. Altını değiştir, emzir, mama ver, poposunu yıka alt değiştir, mama ver, yatır, huysuzlansın tekrar mama hazırla. Her gece böyle. 3e kadar 4e kadar sürüyor

Sezaryen yapan annelere bir şey soracağım. Göbeğiniz ne zaman indi. Ben 4. Güne giriyorum hala hamile gibi duruyorum ve dikiş yerlerim de çok acıyor. Bacaklarım ayaklarım deli gibi şişti. Ellerim de. Hamileyken olmayan şeyler oldu. Çok ödem var heryerimde. Böyle şeyler yaşayan var mı ne önerirsiniz?

Bence çok erken daha göbek toparlanması sürer biraz . Ödem de oluyor ben normal yaptım ama hamileyken hiç ödem olmamıştı doğumdan sonra oldu çok uzun sürmedi ama

Zamanla indi benim ödemler de karnım da

Spinal sonrası kuyruk sokumumun uyuşması henüz géçmedi çok rahatsızım ağrıyor o bölge..
Bir de gaz çıkartamadım hala

İyi dilek sunan arkadaşlara teşekkür ederim Allah cümlenizi kolaylıkla sağlıkla kavuştursun inşallah biz biraz zor bi doğumla kavuştuk birbirimize kızımla,8de suni sancı başladı 12den beri çok sık sancı yaşamaya başlamıştım 17.30da doğdu. 39+2de doğmuş oldu 50 cm 3715 gram. Tam 1 hafta önce 51,5 cm 3700 çıkmıştı. B Buffalosos ekler misin canım İpek Ayla doğdu 19.02.2024te Dikişlerim var ama şimdilik dayanılmaz bir durumum yok. Emzirirken bebeğim 3-4 fırt çekip uyuyor memede sürekli uyarmaya çalışıyoruz, gaz sancısı da başladı hemen şaka gibi ya

Benim de ödemim hiç yoktu ameliyattan sonra oldu, doktorum olabileceğini ve zamanla geçeceğini söyledi 6. güne girdim ben de. Karnım da çok büyük zamanla inecek o bol bol emzirelim rahimin toparlaması için
Spinal sonrası kuyruk sokumumun uyuşması henüz géçmedi çok rahatsızım ağrıyor o bölge..
Bir de gaz çıkartamadım hala
kuyruk sokumu uyuşması değil de ağrısı çektim çok fena, neden olduğunu anlamadım doğumdan 4 gün sonra geçti benim

Tebrik ederim Allah analı babalı büyütsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…