2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Mastit olmuş olabilirsin ben de makina ile sandığımdan makina çok iyi sağım yapamıyor tam olarak süt yeteri miktarda çıkamıyordu Mastit oldum.Masaj yaparsanız yoksa yanmaya başlayıp ateş üşüme yapıyor sertleşiyor

Kızlar biogaia kullandık ilk kez dün ve kızım sürekli uyuyor. Rahatladığı kesin gece falan 4 saat uyudu sonra uyandı emdi 1 er saat arayla yine uyudu. Kullananlar sizde de böyle bir değişiklik olmuş muydu uyku açısından? Valla az uyusalar dert ediyoruz çok uyusalar dert ediyoruz ne zormuş annelik

Ben yaptıysam hepiniz yaparsınız canım en son sedyede hemşirelere yalvarıyordum titreyip adım çıktı hastanede resmen
Çok basitmiş sakın korkma keşke bütün ameliyatlar böyle olsa hiç ameliyat olmamış gibiydim genel anestezi olmadığı için

Kabız olan var mı? Resmen tuvalete çıkamadım iki gündür
Demir hapı içiyorum ondan mı acaba

o bir probiyotik ondan değildir uyku yapmaz darısı başıma ne güzel ya benimki hiç uyumuyor

Bende gümüş kapak var lansinoh ve garmastan pomat sürüyorum ama yok çok kötü artık cesaretimde kalmadı ağzına vermeye. Silikon uç deneyeceğim.
Bir de garmastan pomadla dönüşümlü olarak ayva çekirdeği gülsuyuyla jel yapın onu deneyin. Ben ikisini dönüşümlü kullandım şimdi bi 4-5 sn hassasiyet oluyor geçiyor emzirmelerde. Önceleri hiç veremiyordum ağlıyordum

Sıcak uygulama yapın göğsünüze hafif masaj yapın. Duşta da olur, yavaş yavaş sağmayı deneyin mastit çok ciddi bir durum ateşiniz falan olursa mutlaka hekim görsün

Kızlar dikiş yerinde kızarıklık var dokununca acıyor ve iplikler görünmeye başladı normal mi bu

Canım üşüme ateş gibi belirtiler var mı?

o bir probiyotik ondan değildir uyku yapmaz darısı başıma ne güzel ya benimki hiç uyumuyor
İnşallah canım okudum yazdıklarını eminim çok zordur düne kadar kızım da uyumuyordu en fazla 15 dk sonra ağlayarak kalkıyordu. Başlarda huzursuz olan bebekler sonradan huy değiştiriyor derler inşallah öyle olur

Benim yanagima getirdiler yavrumu, çığlık çığlığa ağlarken yanağım da sustuInsallah cok kolay geçsin canım

Sizin de gerçekten uyumuyor ve ağlıyor muydu yani ciddi ciddi bu sorun var mıydı vallahi bir tek benmişim gibi geliyor

Kayınvalidem mevlüt yapmak istiyor kırkı çıkmadan. Bahanesi de şu tek tek gelmesinler topluca gelsinler. Hiç istemiyorum. 17 günlük olduk ramazan gelmeden yapsak bir aylık falan olucak anca. Kalabalığa bebeği sokmadan bu işi halledemez miyim? Birkaç akraba gelmişti bebek görmeye hemen gösterdim 2 dk durdum durmadım geri götürdüm bebeği. Bu mevlüt işlerinden anlamam zaten. Annem de istemiyor ama kv taktı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…