2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Benim de ödemim hiç yoktu ameliyattan sonra oldu, doktorum olabileceğini ve zamanla geçeceğini söyledi 6. güne girdim ben de. Karnım da çok büyük zamanla inecek o bol bol emzirelim rahimin toparlaması için 🤗

kuyruk sokumu uyuşması değil de ağrısı çektim çok fena, neden olduğunu anlamadım doğumdan 4 gün sonra geçti benim
İşte uyuşukluktan ağrım var üstüne oturamıyorum resmen :KK43:

Sezaryen yapan annelere bir şey soracağım. Göbeğiniz ne zaman indi. Ben 4. Güne giriyorum hala hamile gibi duruyorum ve dikiş yerlerim de çok acıyor. Bacaklarım ayaklarım deli gibi şişti. Ellerim de. Hamileyken olmayan şeyler oldu. Çok ödem var heryerimde. Böyle şeyler yaşayan var mı ne önerirsiniz?
Sezeryan dan önce varis çorabı giymeye baslamadiniz mi? Bana giydirdiler diz üstüne çekiliyor. Bir hafta çıkarmadan giydim ne bacaklarımda ne de başka yerde ödem oldu. Göbeğim de inmişti. Bol bol yürüyeceksin. Evin içinde dön dolaş. Hem ağrın azalıyor hem de organların yerine yerlesek dedi doktorum öyle de oldu. Yürümek çok zordu ama yürüdükçe duzeldim. Gece de kalkıp yürüdüm .

İyi dilek sunan arkadaşlara teşekkür ederim Allah cümlenizi kolaylıkla sağlıkla kavuştursun inşallah 🥰 biz biraz zor bi doğumla kavuştuk birbirimize kızımla,8de suni sancı başladı 12den beri çok sık sancı yaşamaya başlamıştım 17.30da doğdu. 39+2de doğmuş oldu 50 cm 3715 gram. Tam 1 hafta önce 51,5 cm 3700 çıkmıştı. B Buffalosos ekler misin canım İpek Ayla doğdu 19.02.2024te 🥰 Dikişlerim var ama şimdilik dayanılmaz bir durumum yok. Emzirirken bebeğim 3-4 fırt çekip uyuyor memede sürekli uyarmaya çalışıyoruz, gaz sancısı da başladı hemen şaka gibi ya 🥹
Allah analı babalı büyütsün canım çok iyi yapmışsın 🌺

Selam kızlar dün ben de doğum yaptım. Şükür ikimiz de iyiyiz sezaryenim çok zor geçti karın ağrım hala devam ediyor hareket etmem çok zor oluyor inşallah toparlarım. Bebişkom da iyi şükürler olsun şimdilik çok yormadı bizi sütüm gelmedi henüz emzirip mama veriyorum
Gözünaydın canım 😍 beni yalnız bıraktınız 😀😀

B Buffalosos doktpr bana her aranması açlık değil refleks o. temiz serçe parmağını ver emsin bırakır hemen yada emzik dedi. Ama ben dayanamayıp memeyi sokuyorum yine ağzına 😂 2 çekip bırakıyor

Kızlar bebişimin kulağında fazla bir parça var et beni gibi doktor da böbrekle ilgili olabilir dedi perşembeye ultrason istedi duyan var mı daha önce canım sıkıldı

Kızlar moralim bozuldu bebeğim emmiyor sagip veriyordum geçen gün misafir geldi 4 5 saat sagmadim taş oldu iyice ama ağrıdan öldüm sonrasında sagdim göğsüm mahf oldu ağrı acı vs simdide iki göğsümden de sut gelmiyor neredeyse 150 çıkıyordu bi sagmaya smdi 30 anca ne yapıcam ben bestlak vb de kullanıyorm ama tık yok yani

Kızlar moralim bozuldu bebeğim emmiyor sagip veriyordum geçen gün misafir geldi 4 5 saat sagmadim taş oldu iyice ama ağrıdan öldüm sonrasında sagdim göğsüm mahf oldu ağrı acı vs simdide iki göğsümden de sut gelmiyor neredeyse 150 çıkıyordu bi sagmaya smdi 30 anca ne yapıcam ben bestlak vb de kullanıyorm ama tık yok yani
Canım o mastittir masajla açılıyormuş videolarına bak istersen yine artar sütün tıkanıklığı açınca

Silikon uç kullananlar hangi uçdan memnunsunuz ben geçen eczaneden aldırırım ama ucu çok büyük hibi geldi bunun

X