2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Canım öyle durumlarda bebeği sol tarafını emziriyormuş gibi aynı tarafına yatırıp altından yastıkla destekleyerek tutup sağ memeyi vermeyi öneriyorlar. Bir de o şekilde dene. Yani bebeğin vücudu senin koltuk altına gelecek şekilde tut

Ben hiç pansuman yapmadım c/s dikişlerinde gerek yok pansumanla diye biliyorum

spinal anestezi korkusuyla sade kahveye alışkanlık yaptım ilk 3 gün içtim şimdi bırakamıyorum ya günde 1 tane içiyorum ama çok canım istiyor zararı olur mu ki bir de ayık kalmak çok zor uykusuzlukta

Kızlar kontrolden ciktm nst e girdim sancim çıkmadı hersy yolunda bebeğim 36+5 suanda 3130 gr 47 cm doktorumda normal doğum için hersyin yolunda olduğunu söylüyor bende ellerindeki ağrılarım uyusmalarimi gece uyumamalarimi analttm eşim sezeryan istedgimi söyledi haftaya cumartesi yine kontrol açıklık var mı diye bakacak nst yine eger istersm 38+3 gibi alrz dedi ama normalden yana suanda ama ellerindeki ağrılardan dolayı çok kararsızım gece oturup resmen ağladım

Ayy kuzumm, küçükmüşler daha, ama zamanla çalışacaklar canım... Baba fırsat buldukça onun kafasını dağıtsın dışarı falan çıkarsın, biz ilkinde öyle yapmıştık... Kızım 6 yaştır oğlan olduğunda eşim hep kızı la ilgilenip onunkafasını dağıtmıştı.

spinal anestezi korkusuyla sade kahveye alışkanlık yaptım ilk 3 gün içtim şimdi bırakamıyorum ya günde 1 tane içiyorum ama çok canım istiyor zararı olur mu ki bir de ayık kalmak çok zor uykusuzlukta
Bana doktor 1 kahve 2 çay yada 1 filtre bir çay içebilirsin dedi. Fazlası çarpıntı yapıyormuş bebekte

uvercinka65 B Buffalosos gözünüz aydın ve diğer göbeği düşen düşecek arkadaşlar göbekleriniz düştükten sonra bazen sarı akıntı bazen kanama bazen de parça kalması gibi durumlar oluyor. Takipte olun, bir şey farkederseniz doktorunuza götürün.
Korkulacak bir durum değil, doktor hemen hallediyor.
Sağlıkla büyüsün kuzular

İş göremezlik raporu alanlar 32. Haftada bir tane rapor verdi doğum sonrası bir daha yazacak mı sadece doğum raporu verdi calısmazlık raporu 32. Haftada alınan rapor dedi doğru mu tekrar calısmazlık raporu alınıyor mu

Bebeğin kalbinde üfürüm çıkan var mı? Şimdiye kadar dememişlerdi bugün doktor söyledi çok gerildim
Oğlumda çıkmıştı korkulacak bir durum değil demişlerdi ara ara iki kere çocuk kardiyologu görmüştü canım kendi kendine kapanacagini bir daha da getirmeye gerek olmadığını söylemişlerdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…