2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Canım senin aldığın krem geçirdi memedeki yarayı demi adı neydi bende alayım çok kötü oldu gümüş kapağa rağmen

Canım senin aldığın krem geçirdi memedeki yarayı demi adı neydi bende alayım çok kötü oldu gümüş kapağa rağmen
Garmastan pomat 1-2 günde yarayı geçirdi resmen parçalanmıştı benim ucum ikiye ayrık olmuştu kanıyordu şimdi çok iyi , her emzirmeden sonra sürüp gümüş kapat kapattım hiç çıkarmadım gümüş kapağı da suan çok iyi sıfır acı resmen

Yaa o kadar umyrlandım ki şuan anlatamam ben de sğaınca acayip az çıkıyor. Ama az önce bebek göğse geldi daha emmeye başlamadı ağzına bile almadan süt akmaya başladı. Ama sarılığımız var korkudan mamayı bırakamıyorum şu sarılık atlatalım yavş yavaş bırakcam mamayı

Oh ohh maşallah çok sevindim, gözün aydınaklımda kız kalmış diğerleri kızdı dimi
Teşekkür ederim evet 2 kızım 1 oğlum var.
Sizde durumlar nasıl? Çocukların bebişe tepkisi nasıl oldu?
Bizde ilk hafta iyiydi sevgiye boğuyorlardı ama büyük kızım sandığımızın aksine çok etkilenmiş. Değişik sağlık problemleri yaşamaya başladı içine kapandı çok nazlanıyor iştah 0 hiç birşey yemiyor. Bazen diğer arkadaşlar gibi depresyonun kıyısına geliyorum tam ağlıycam falan bi bakıyorum ağlamaya bile fırsatım yok

Bence de doymuyor doymuş olsa emzirdikten sonra verilen mamayı yemez diye düşünüyorum. Mamayıda doyunca bırakıyor

Açıkcası çok uzun süreli bir araya getirmiyoruz. Okula gittikleri için, daha doğrusu biz yatak odasından çıkmıyoruz, onlar gelip bakıp gidiyorlar. ben o anda emziremiyeceksem eşim dolandırıyor arada evin içinde, bebenin gezmesi o kadar
Benim büyük 12 yaşında şimdi kıskanmaz ama bebek biraz büyüyünce kıskanacaktır. Diğerinde öyle olmuştu. Zaten söyler de dilinde yani kıskandığı. Şimdilik bebe tehtid değil onun için
Küçüğü 6 yaş, o da daha çok kurcalama peşinde...

Kızlar merhaba.Biz aptamil PDF mama kullanıyoruz günde iki üç kez veriyoruz.gaz damlamız ve probiyotik damlamız var bunları kullanıyoruz ama buna rağmen bebeğim gaz sancısı çekiyor.gaz çıkarıyor ama yetmiyor.
Sizin bebekler kakasını ne kadar sürede bir yapıyor ? 3 gündür bebeğim kaka yapmadı ve doktor on güne kadar olmayabileceğini söylüyor.Normal uyuyan bebek bir anda gaz sancısı ile ağlayarak uyanıyor ne yapacağımı şaşırdım

Hipp combiotik kullanıyoruz bir de probiyotik damla verdi doktor 6 damla günde ondan veriyorum bir kaç kez kaka yapıyor altını her açtığımızda bazen az miktarda olsa kaka oluyor mamayı doktor önerdi buna devam et dedi probiyotik damla gaza iyi geldi alttan pırt şeklinde çıkıyor gazı damla forbiome minies d

Ben henüz açmadım ama kabuklanma olayı farklı ameliyatlarımda kesiklerde oldu iyileşme sürecinde hafiften aslında krem vermesi iyi olurdu bana da vermedi ne kullansak ki
20 gün sonra doktorunuza danışarak izler için günde 3 5 kez contraxtubex kullanabilirsiniz. Ben günde üç kez batikonla pansuman yapıyorum. eğer kızarıklık akıntı vs yoksa sadece batikon yeterli olur, enfeksiyon görünümü varsa o zaman antibiyotikli krem kullanmak gerekir
Su geçirmez bant bir hafta boyunca kapalı mı kaldı?
Ben her duşa girmeden takıp duştan sonra çıkardım

Kızlar bu arada vajinal doğum yapanlar dikişleriniz düştü mü düştüyse kaçıncı gün düştü 2 gündür kuruduklarını hissediyorum ama ne zaman düşerler acaba

Evet şu geçirmez bant hastaneden çıkarken pansuman yapılıp batikonla üstüne yapıştırıldı. Ameliyatın 1. Günü duş aldım sonra 2 günde bir duş aldım hiç çıkarmadım açmadım hep bant vardı. Dün 1. Hafta dr çağırdı çıkardı ışık altında kontrol etti batikon sürdü gazlı bez koydu bugünden itibaren 10 gün dikkat et 6-7 saatte bir gazlı bez yenile bir şey sürme ıslanınca duştan sonra saç kurutmayla kurut iyice kuruduğundan emin ol gazlı bez koy giyin yerleşirsen gazlı bezi hep değiştir ilk 10 gün dedi. Duş al ama lifleme orayı dedi ılık duş al dedi. Temiz ve kuru kalması yeterli gayet iyi dedi. Ama 1 hafta kapalı kaldı

Kızlarrrr 8. Gün göbeğimiz düştü simdiiiii napcaz peki bi şey yapcka mıyız bisey sürülecek mi
Ay bizimde bir saat önce düştü doktora dün kontrolde sormuştum bir şey yapma dedi bana ben yine de üzerine temiz bir bez koydum hafif kanamıştı bir de altını beklerken yine önünü kıvırıp bezledim

Ay aynı zamanda düşmüş bi açtım altını göbek duruyor önümde

Benim doktor ilk banyonu su geçirmez bantla yap sonra çıkar hava alsın batikonla temizle dedi ondan ben hastaneden çıktığım gün su geçirmez bandı çıkardım erken mi olmuş? 10.günden itibaren de krem verdi onu sürmeye başladım

Hangi krem

Seninkiler büyükmüş onun rahatlığı vardır elbette. Benimkiler 5 ve 2 yaş. küçük sevip öpüp gidiyor kıskançlık sezmedik hiç. Büyükle işimiz zor. O bana çok düşkün o yüzden fazla etkileniyor

Bugün benimde 8. Günüm hala su geçirmez bant var çarşamba günü bir kaç gün sonra çıkar bunu dedi başka bisey vermedi estetik dikiş benim de 4 gün oldu çıkarsam mı
Bence çıkarın ben 3 gün taktım doktorum 3 gün sonra çıkar demişti ben 3 daha takmıştım 6 gün sonra çıkardım 4-5 gün öyle kaldı sonra Dr um aldı dikişleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…