2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    301
Şimdi denedim alamıyor ağzı küçük geliyor sanki ağladı tutup sokmaya çalıştım 🥺
Silikonu bırakamıyorum sütüm gelmicwk az gelcek diye düşünme sakın gayet geliyor. Sen mutlu ol stres yapma hepsi oluyor. Silikonla da çok iyi kavrıyo benimki tüm kahverengi kısımı silikona çekiyor. Bol bol emzir ve gölleri kurutacak kadar su iç.

İnek gibi besleniyorum zaten tüm tuşlara bastım bebeğim için eve gelince de aşamalı olarak silikonu birakcam elektrikli pompa ile göğüs ucumu çıkarıp uykuluyken vermeyi denicem . Olmazsa siliknun ucunu yavaş yavaş kesmeyi , YouTube da videolar var izleyin kızlar inşallah işe yarar🙏🏻 şu an emzirmeyle ilgili sıkıntım silikon ucu yoksa süt de var göğüs ucum da 🙏🏻🌺
Of benim de sorunum o ama kendimi üzmüyorum onun için emiyo cok cok çünkü ve çok mutlu bırakırsam ikimiz de mutlu olcaz çabalıcam ama kıyamıyorum da çok sinirleriniyo.

Bu erkekler bir değişik gerçekten benimki de gitmiş ne bulduysa almış süt gelsin diye malt içeceği damla almış sadece gümüş kapak al demiştim doldurmuş gelmiş şerbetli tatlı almış süt yapıyormuş öyle demişler 🤣 emzir diyip duruyor sürekli başımda gelmese de ver diyor kayınvalidem böyle değil valla eşim tek başına kayınvalideye bedel 😀
Kaş yapayım derken göz çıkarıyorlar işte 😀 güya düşünüyor ama beklentiye sokuyor insanı 😀 onlara da annelik yükleniyor sanırım 😀😀

Bu erkekler bir değişik gerçekten benimki de gitmiş ne bulduysa almış süt gelsin diye malt içeceği damla almış sadece gümüş kapak al demiştim doldurmuş gelmiş şerbetli tatlı almış süt yapıyormuş öyle demişler 🤣 emzir diyip duruyor sürekli başımda gelmese de ver diyor kayınvalidem böyle değil valla eşim tek başına kayınvalideye bedel 😀
Hajhaha çok komikler napsınlar ellerinden ne geliyosa onu yapıyolar ama iyice stres oluyor insan. Benim geç geldi biraz sütüm annem kayınvalidem eşim hepsi başımdaydı. Memelerim meydan malı oldu. Eşim desen malt bestlak damla mamsel in iki tane çayı ne buşduysa almış. Annem bi yandan hoşaf yapıyor. Ben ağlıyorum gebercektim stresten

Yok işte hiçbir şey yok o yüzden burkmadığımdan emin oldum zaten 😕 eşim Ayak arkın azalmış ondan da olabilir dedi bitsin artık 🥹
Son demlerde benim de ayaklarım zonkluyordu az daha sabır bu hafta sizler de alacaksınız bence kucağınıza doğumdan sonra 5. günden bildiriyorum buralar çok güzel bitecek çileniz çok azıcık daha sabir

Son demlerde benim de ayaklarım zonkluyordu az daha sabır bu hafta sizler de alacaksınız bence kucağınıza doğumdan sonra 5. günden bildiriyorum buralar çok güzel bitecek çileniz çok azıcık daha sabir
Yaşama geri dönecek miyiz unutmuşum normal olmayı 😀😀

Yok işte hiçbir şey yok o yüzden burkmadığımdan emin oldum zaten 😕 eşim Ayak arkın azalmış ondan da olabilir dedi bitsin artık 🥹
akşamları çok net anlaşılıyor benim şişip zonklayıp sızlıyor romatizmalı teyzeler gibi oldum😔ben yaşımı hiç söylemeyeyim başta tabloda yazıyor gerçi siz daha çok gençsiniz 😂
Doğum yapıp 4.-5. Günlere ışınlanabilsek keşke 😀 ilk günler çok sıkıntılı ya

akşamları çok net anlaşılıyor benim şişip zonklayıp sızlıyor romatizmalı teyzeler gibi oldum😔ben yaşımı hiç söylemeyeyim başta tabloda yazıyor gerçi siz daha çok gençsiniz 😂

Doğum yapıp 4.-5. Günlere ışınlanabilsek keşke 😀 ilk günler çok sıkıntılı ya
Hahah bi de artık topallayarak yürüyorum 😀 poster mostür kalmadı zaten 😀
Hepimiz genciz sayılara takılmayalım 😀😀

Havuç salatalık kivi gibi neredeyse kalorisiz ama farklı renkleri barındıran yiyecekleri soyup soyup yiyin gün içerisinde bence. Yeme isteğini körelttiği gibi faydalı da.
Havuç şekerden dolayı yasak kivi de meyve hakkım günde 1 tane var sadece 😀 diyetle beraber doymak baya zor. Yasaklı yiyecek çok ..

Ben de sağ omuz ağrısı yaptı sonra geçti şükür kesik acısı yaşıyorum sadece sağa sola dönerken yatar kalkarken bazen iyiyim diyorum sonra bir bakıyorum iki büklüm olmuşum yine 🥹🥹
Benim şükür dikiş yerimle alakalı bi problemim olmadı hiç şimdi de annemlerdeyim lohusaliktan mi bilmiyorum ama hiç anlaşamıyorum ne annemle ne babamla ne kardeşimle

Kızlar erkek dayıya kız halaya çekermiş ya. Bizim dayımız yok ama sanki benim babama veya bana benziyor ki ben babamla yıllardır görüşmüyorum. Oğlum diyorum yol yakınken dön dedene benzeme 😅 sizde durumlar nasıl tutuyo mu teori

X