2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ben de daha doğum yapmadım 😀 kendime güveniyorum ama bakalım . Eşim moralimi bozuyor bana moral vermeye çalışırken 😀 diğer doğumda 2. Gün sonunda gelmişti süt. Diyor sıkma canını yine süt olmaz zaten 😀
Bu erkekler bir değişik gerçekten benimki de gitmiş ne bulduysa almış süt gelsin diye malt içeceği damla almış sadece gümüş kapak al demiştim doldurmuş gelmiş şerbetli tatlı almış süt yapıyormuş öyle demişler 🤣 emzir diyip duruyor sürekli başımda gelmese de ver diyor kayınvalidem böyle değil valla eşim tek başına kayınvalideye bedel 😀

Duygularıma o kadar tercüman oldun ki 🥹 sabah bu muhabbeti yaptım. 29 yaşındayım daha acaba diyorum vücudum mu kaldırmıyor yaşlandım mı 🥹 21 şubatta benim de ama gün geçmek bilmiyor
Ben de dün 28 e girdim. Yok ya hamilelik zor bence. Ben de son 1 hafta geçsin artık diyorum 🥲

Benim sağdığımda az çıkıyor o yüzden doyup doymadığına emin olamiyorum ama emdijten sonra ağzının kenarında süt akıp uyumuş oluyo yetiyodur heralde ve dediğiniz gibi mama vermeyince emme süreleri kısaldı gece hariç gece zor uyandırıyorum. O da şundan kaynaklı mama verince kan şekeri artyor ç0nkü içinde şeker var ve baygın oluyor içince. Acıkınca mamayı daha çok aradığını nasıl
Geçen gün memeyi ağızına almakta çok diretti sonunda aldı tabi ama mama biberondan olduğu için daha kolayına geliyor emmesi diye düşündüm. Ama dün güzeldi gündüz de gece de memeyi çok rahat aldı sonrasında mama takviyesi de yaptık. Her gün farklı geçiyor büyüyorlar tabi 😊

Ağrıların nasıl oldu geçti mi 🙏🏻🙏🏻 İnşallah daha iyisindir
Geçti şükürler olsun hiç geçmeyecek sandım bi ara
Hatta kardeşim eşim gözün kayıyo falan dediler korktuk bi iyice geçmeseydi de mr çektirecektik ama Allah’a sukurler olsun geçti 🤲🏻🙏🏻😘 sizde daha iyisiniz değil mi 🙏🏻🤲🏻

Kızlar şuana kadar 13 kg aldım haftaya sezaryen inş. Ama 2 gündür sol ayağımın dış tarafı çok ağırıyor burkmadım da. Sizce ağırlığımı mı kaldırmıyor ödemden mi 😐
Her ikisindendir muhtemelen şişlik diğer ayağa göre kızarıklık ısı farkı var mı ?

Çok geçmiş olsun canım ne kadar kalacak acaba yoğun bakımda :KK43: silikon uç mu acaba hava çektiriyor ben de süt gelip gelmediğine asla emin olamıyorum mama veriyorum 3 saatte bir 30 cc dedi hemşire bana verme diyorlar ama dün çişi turuncuydu ben de anlam veremedim
İdrar mı turuncu kaka mi

Şehrimize bir minnoş daha geliyor 🥰🥰 şimdiden hoş gelsin sefalar şifalar getirsin. Korkma sakın kal. Hersey yolunda gidecek allahin izniyle. Güzel haberlerini almakta bizlere nasip olsun. Tavsiyelerimi de unutma tatlım 🫂🫂🥰🌺🌺
Yaaa sizin bebeğiniz bi ayi geçmiş masallah subanallah nasılsınız siz bebeğiniz 🙏🏻🤲🏻😊

Geçti şükürler olsun hiç geçmeyecek sandım bi ara
Hatta kardeşim eşim gözün kayıyo falan dediler korktuk bi iyice geçmeseydi de mr çektirecektik ama Allah’a sukurler olsun geçti 🤲🏻🙏🏻😘 sizde daha iyisiniz değil mi 🙏🏻🤲🏻
Ben de sağ omuz ağrısı yaptı sonra geçti şükür kesik acısı yaşıyorum sadece sağa sola dönerken yatar kalkarken bazen iyiyim diyorum sonra bir bakıyorum iki büklüm olmuşum yine 🥹🥹

Kızlar doktorum bunu söyledi yara var dedim göğüs ucumda garmastan pomat onu sürdüm sabah yumuşattı ucunu her emzirmeden sonra süreceksin dedi

Eklentiler

• IMG_0043.jpeg
    IMG_0043.jpeg
    168,2 KB · Görüntüleme: 62
İdrar turuncuydu bir kez sonra olmadı 🙏🏻
Ürik asit o normal diyolar, benim bebegim de turuncu çiş yapıyordu yaptığında ama 5 gün içinde çocuk 3 kere çiş yaptı. Kakası da fındık kadar yoktu bile siyahtı normal dediler ama susuz kalmış sodyumu yüksek çıktı tabi bu besleneneme durumu sarılığı da getirdi smdi yatıyor yoğun bakımda. Biraz daha toparladı iki günde inşallah bugün testleri vs biter de çıkar bebeğim🙏🏻🙏🏻

Ürik asit o normal diyolar, benim bebegim de turuncu çiş yapıyordu yaptığında ama 5 gün içinde çocuk 3 kere çiş yaptı. Kakası da fındık kadar yoktu bile siyahtı normal dediler ama susuz kalmış sodyumu yüksek çıktı tabi bu besleneneme durumu sarılığı da getirdi smdi yatıyor yoğun bakımda. Biraz daha toparladı iki günde inşallah bugün testleri vs biter de çıkar bebeğim🙏🏻🙏🏻
Bir an önce kavuşun inşallah 🙏🏻🙏🏻 yaşayarak öğreniyoruz bazı şeyleri 🥺 çabuk toparlıyor minnoslar allahtan Allahım güç veriyor resmen

X