2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    301
akşamları çok net anlaşılıyor benim şişip zonklayıp sızlıyor romatizmalı teyzeler gibi oldum😔ben yaşımı hiç söylemeyeyim başta tabloda yazıyor gerçi siz daha çok gençsiniz 😂

Doğum yapıp 4.-5. Günlere ışınlanabilsek keşke 😀 ilk günler çok sıkıntılı ya
İlk wc ilk yürüyüş zor ama değer mi değer karşılığında bebis geliyor

Kızlar erkek dayıya kız halaya çekermiş ya. Bizim dayımız yok ama sanki benim babama veya bana benziyor ki ben babamla yıllardır görüşmüyorum. Oğlum diyorum yol yakınken dön dedene benzeme 😅 sizde durumlar nasıl tutuyo mu teori
Benim kız eşime benziyor eşimi dogurmusum gibi

Kızlar benim oğluşum bana çok fena oyun yapıyor 😅 3 gündür ciddi sancılar çekiyorum bu gece özellikle çok kötüydüm sadece 3 saat uyudum ve kasılmalarım sıklaşmıştı.Doktoruma haber verdim normalde randevum Çarşamba günü şimdi hazırlandım hastaneye gideceğiz ama gelin görün ki sancılarım hafifledi kafayı yicem cidden 😂😂😂😂😂😭😭😭😭

Kızlar benim oğluşum bana çok fena oyun yapıyor 😅 3 gündür ciddi sancılar çekiyorum bu gece özellikle çok kötüydüm sadece 3 saat uyudum ve kasılmalarım sıklaşmıştı.Doktoruma haber verdim normalde randevum Çarşamba günü şimdi hazırlandım hastaneye gideceğiz ama gelin görün ki sancılarım hafifledi kafayı yicem cidden 😂😂😂😂😂😭😭😭😭
Bizim hamileliğimiz çok benziyor seninle 😅😅 sıpalar oyun oynuyor resmen 🤭

Benim şükür dikiş yerimle alakalı bi problemim olmadı hiç şimdi de annemlerdeyim lohusaliktan mi bilmiyorum ama hiç anlaşamıyorum ne annemle ne babamla ne kardeşimle
Doğumdan önce nasıldı ?
Onlar değişmiyor biz değişiyoruz 😀 bize yardım etmeye çalışıyorlar ama fazla karıştıkları için gözümüze batıyor. Kızınca muhattap olmayın bir süre kaçın 😀

Bacım ben sana diyim sen erken doğum olacak diye diken üstündeyken seninki yan gelip yatıyor, keyfi ve kayhasıyla tavla oynuyor 😁😁 bence sen 40ı göreceksin bu gidişle 🤭🤭 sağlıkla gelsin kuzu 🤲🤲

Kızlar ben doğurdum🤲☺️ çok şükür ikimizde iyiyiz sabah 10 da girdim doğuma. Şimdi emzirmeye çalışıyoruz. Biraz kilosu var 3975 gr 52 cm doğdu, Allah bekleyenlere de nasip etsin bebişlerine kavuşmayı. Sakin olmak çok önemli sadece. Yoksa süreç çok uzun oluyor.
Oyyy bir tosuncuk dahaa 🧿 annesi az daha duraydında askere yollasaydın direk 🧿🧿 gözün aydın canım, sağlıkla büyüt kuzunu 🤲

Kızlar ben doğurdum🤲☺️ çok şükür ikimizde iyiyiz sabah 10 da girdim doğuma. Şimdi emzirmeye çalışıyoruz. Biraz kilosu var 3975 gr 52 cm doğdu, Allah bekleyenlere de nasip etsin bebişlerine kavuşmayı. Sakin olmak çok önemli sadece. Yoksa süreç çok uzun oluyor.
Maşallah 🧿 kız mı erkek miydi? Allah analı babalı büyütsün sağlıklı mutlu ömrü olsun 🤗

Kızlar YouTube da Osman Gönülal diye bir hoca var çok güzel videoları var. Bence kafamıza takılan şeyleri ondan dinleyebiliriz.

Kızlar YouTube da Osman Gönülal diye bir hoca var çok güzel videoları var. Bence kafamıza takılan şeyleri ondan dinleyebiliriz.
Onu dinliyorum bende annenin yedikleri bebeğe gaz yapmaz diyor bu konuda herkes farklı bir şey söylüyor. Yemeyin dedikleri şeylere bakınca aç gezmem lazım

X