2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kizlar bebek arabası aldınız mı şuan araştırıyorum.ne marka aldıniz ,alanlar modeli yazabilir misin 😇
Biz prego marka aldık modelin ismi de maybach, travel sistem bir araba. Puseti hafif olması kolay katlanması çift yönlü olması vs cezbetti açıkçası memnunum umarım bebek de beğenir😬

Spinal mi oldun canım ameliyat sırası nasıl geçti 🙏🏻🙏🏻 gözün aydın Allah analı babalı büyütsün ❤️
Ekip iyiydi konuşa konuşa oldum korkarsan konuş sadece içine kapanma bunu hissediyorum normal mi de şimdi ne yapıyorsun de eğer susup düşünürsen kötü hissedersin 🫶yalnızca ben sabah buraya gelirken düştüm kolum çok kötü ezik var beni baya zorluyor dua edin iyileşsin hemen kızlar

Canım kızlar size de soruyorum 🥹 Şimdi az buçuk bilen bilir plasenta previa marjinal vardı (plasenta rahim ağzının yanındaydı) 34. Haftada biraz yukarı çıkmıştı normal deneyelim dedi doktor bir şey olursa hemen sezaryen yaparız diyor bu haftada aynısını dedi lekelenme falan olursa acil sezaryen alırım riske atmayız dedi yani tamamen yukarı çıktı hiç risk yok falan diyemiyor herhangi bir ters durumda yoğun kan kaybı riskim var ve benim kanımda A- zor bulunuyor 1 ayda 3 kişi anca bulduk 2 si yaşlı meçhul yani 🤷🏻‍♀️ siz benim yerimde olsanız doktoru dinleyip dener misiniz normal doğumu yoksa hiç riske atmayalım direkt sezaryen olsun mu dersiniz 🤔🥹

Ekip iyiydi konuşa konuşa oldum korkarsan konuş sadece içine kapanma bunu hissediyorum normal mi de şimdi ne yapıyorsun de eğer susup düşünürsen kötü hissedersin 🫶yalnızca ben sabah buraya gelirken düştüm kolum çok kötü ezik var beni baya zorluyor dua edin iyileşsin hemen kızlar
Oyyy geçmiş olsun çok 🙏🏻🙏🏻

Koca göbekle düşmek kötü olmuştur çok geçmiş olsun ☹️ gaz rahat çıksın diye ilaç vs verdiler mi peki? Ben ilkinde çok zorlandım da korkuyorum o yüzden..
Canım kızlar size de soruyorum 🥹 Şimdi az buçuk bilen bilir plasenta previa marjinal vardı (plasenta rahim ağzının yanındaydı) 34. Haftada biraz yukarı çıkmıştı normal deneyelim dedi doktor bir şey olursa hemen sezaryen yaparız diyor bu haftada aynısını dedi lekelenme falan olursa acil sezaryen alırım riske atmayız dedi yani tamamen yukarı çıktı hiç risk yok falan diyemiyor herhangi bir ters durumda yoğun kan kaybı riskim var ve benim kanımda A- zor bulunuyor 1 ayda 3 kişi anca bulduk 2 si yaşlı meçhul yani 🤷🏻‍♀️ siz benim yerimde olsanız doktoru dinleyip dener misiniz normal doğumu yoksa hiç riske atmayalım direkt sezaryen olsun mu dersiniz 🤔🥹
direkt sezeryan derdim 🙄

Temmuz ayında dayımın eşi normal doğum yaptı Almanya’da olduğu için sezaryen yapmadılar fakat kötü bir deneyimdi bu sebeple riske atmayı ben olsaydım istemezdim 🙏🏻 kanaması durmadı vs yine de içinden nasıl geliyorsa öyle yap canım eşin ne diyor onun fikri ne benimki riske attırmazdı sanırım

Temmuz ayında dayımın eşi normal doğum yaptı Almanya’da olduğu için sezaryen yapmadılar fakat kötü bir deneyimdi bu sebeple riske atmayı ben olsaydım istemezdim 🙏🏻 kanaması durmadı vs yine de içinden nasıl geliyorsa öyle yap canım eşin ne diyor onun fikri ne benimki riske attırmazdı sanırım
Kanımda kolay bir kan olsa yine tedirgin olmazdım da o da zor bulunuyor bide 🤦🏻‍♀️
O da bana bıraktı normal olsun diye ısrar eden birisi değil biraz korkun bile varsa sezaryen yaptıralım diyor 🤷🏻‍♀️ bende daha düne kadar normali deneyelim diye düşünüyordum bu gece 11de uyudum 1 de bir endişeyle uyandım o saaten beride düşünüyorum 😂

Kanımda kolay bir kan olsa yine tedirgin olmazdım da o da zor bulunuyor bide 🤦🏻‍♀️
O da bana bıraktı normal olsun diye ısrar eden birisi değil biraz korkun bile varsa sezaryen yaptıralım diyor 🤷🏻‍♀️ bende daha düne kadar normali deneyelim diye düşünüyordum bu gece 11de uyudum 1 de bir endişeyle uyandım o saaten beride düşünüyorum 😂
Riske atmanı pek önermem aslında 🥹🥹 sezaryen olsun bitsin yavruna kavuş diğer türlü riskli olabilir 🙏🏻

Kızlar birde ben ismi Işıl düşündüm sizde Işıl mı yolsa
Koca göbekle düşmek kötü olmuştur çok geçmiş olsun ☹️ gaz rahat çıksın diye ilaç vs verdiler mi peki? Ben ilkinde çok zorlandım da korkuyorum o yüzden..

direkt sezeryan derdim 🙄
valla canım ayrı birşey vermedi sanki gaz için normal ağrı kesici antibiyotik vs .

Kızlar birde ben ismi Işıl düşündüm sizde Işıl mı yolsa

valla canım ayrı birşey vermedi sanki gaz için normal ağrı kesici antibiyotik vs .
Uluslararası alfabede isil olarak geçecek bir sorun yaşar mı acaba 🙏🏻 yoksa güzel Işıl parla gibi 😍

Kimler 9 Şubat Cuma doğuma gidecek tek miyim gelin benimle yalnız bırakmayın beni 🫠😅🤭🤭🤭
Ay şaka gibi hamile kalmaya çalışırken ki hallerimiz geliyor aklıma. Hamiş kaldığında paylaştığın testleri falan hatırlıyorum. İçini ferah tut. Bunu dünyada ilk kez sen yaşamıyorsun bunu düşün ve rahatla. Senden önce kimbilir kaçççç tane çeşit çeşit hasta geldi geçt ellerinden. Her şey bir anda göz açıp kapayıncaya kadar sürecek ve sonra bebeğin kucağında olacak.

Doğum bekleyen herkesin dilerim doğumu su gibi akıp geçer. Sorunsuz, sıkıntısız, keyifli, güzel anılarla dolu :KK200:

Hiç korkmayın canlar şaka maka 1 hafta olduk biz sarılık oldu bir gece hastanede kalfiertedi gün hemen çıktık süt az gelmiş mama yemiyor benimki kucuk ve zayıf olduğundan hemen yoruluyor emerken biberon hiç almıyor ağzına beslenme sıkıntımız var sürekli uyuyor uyandırmaya uğraşıyoruz

Sütü gelmeyenler için bol bol emzirin sağın benim ikinci şeffaf vardı sonra biraz biraz oldu son iki gündüzde iki memeden 30 ml çıkıyor toplam olsun buna şükür enziriyorum ne kadar emiyor bilmiyorum hastanede 3 saatte 1 75 ml mama yemiş ama evde yemiyor sadece emmek istiyor

X