2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Bebek hiç hareket etmiyordu dümdüz çıkıyordu üstteki çizgi nstde 3 kez denedik olmadı

Ay şükürler olsun ne güzel pozitif bir doğum hikayesi darısı başımıza miniğin hoş geldi canım Allah analı babalı büyütsün

Kızlar şimdi şöyle plan yaptık nescafe gold kavanoz kahve götürücez kettle ile birlikte hastaneye
Sade onu içsem olur mu spinal sonrası

Sağ salim kavuşmuşsunuz miniş kızla Tebrik ederim Allah analı babalı büyütsün ameliyat biterken rahimin toparlanması için ilaç yapılıyor zangır zangır titreten şey o aslında, üşümekten o kadar şiddetli olmuyor

Kontrole gittim canm sıkıntı görmediler normalmiş . İnşallah Allah gönlümüze ferahlık versin

Kızlar sezeryan sonrası evde ilk gecem ama direkt sırt üstü yatmıştım demin kalkamadım şimdi de sırtım hafif dik yatıyorum ama yine kalkamayacağım gibi siz nasıl yatıyorsunuz
En az bir hafta başın yüksek olacak şekilde yat .
Yoksa cok baş ağrısı cekersin. Bana doktorum 1 hafta cok zorda kalmadıgın sürece yan yatma veya bacak arana yastık koy dedi

En az bir hafta başın yüksek olacak şekilde yat .
Yoksa cok baş ağrısı cekersin. Bana doktorum 1 hafta cok zorda kalmadıgın sürece yan yatma veya bacak arana yastık koy dedi
Sırt üstü yatacağız dimi çok özledim de üç yastık koyayım bende yüksekte basım ağrımasın

Seninle aynıymış tarihimiz benim de bugün 37+0 inşallah hayırlısıyla doğururuz

Kızlar şimdi şöyle plan yaptık nescafe gold kavanoz kahve götürücez kettle ile birlikte hastaneye
Sade onu içsem olur mu spinal sonrası
Bende sadece Nescafe Gold içtim günde 5 saat arayla içebilirsin . Doktorum günde 5 litreye yakın su ve 5 tane kahve içeceksin dedi . Ben Nescafe sevemdiğüm için Türk kahvesi içtim ilk gün inanılmaz baş ağrım oldu daha sonra nescafeye başladım bıcak gibi kesildi

Kızlar sezeryan doğum çok zor mu? Acısı kesiği zor mu ? Normal doğum korkusu sardı beni bugün çatı muayenesinden sonra. Lütfen doğum yapanlar bana deneyimlerinizi yazar mısınız
Çatı muayenesi nasıl geçti benim de yarın , içimde bir korku var

Kizlar merhaba 36 haftalik hamileyim riskli bi gebeligim var 3. Cocugum olacak rabbim nasip ederse 3 de sezeryan oldu hatta 2. Sezeryanimda ic kanama gecirmistim tekrardan actilar 4 saat arayla yani 4. De sayilabilir bugun dr tuplerini baglatmak istiyormusun dedi dogumun riskli ve her dogumun dahada riskli olucak dedi ben dini yönden bakiyorum günahmidir acaba baska cocuk dusunmuyorum da baglatmakta istiyorum ama gunah diye korkuyorumda siz ne diyosuzunuz

Hayırlı olsun gözünüzaydın bebeğinizle sağlıklı mutlu ömür olsun dilerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…