2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Tatlim doktorum bana dediki balon gibi dusun dedi orda delik oldugunda suyun tamami gelir gelir dedi. Durmasi mumkun degil dedi. Diger akinti ile karistirma camasirinda para buyuklugunde bir islakliksa akintidir dedi.

Allah anali babali buyutsun canim

Benim de aynı durum her yerim ağrıyor cidden. Benim az önce nişanım geldi doktoru aradım sancın artarsa ya da suyun gelirse gel dedi. İlk gebelik biraz sürebilir başlaması doğumun dedi. Dua edin lütfenn

Benim kızımda 3 buçuk yaşında biz sabahtan birlikte hastaneye gittik oda çok heyecanlıydı. Hatta ameliyathane önünde kardeşini bekledi. Odada birlikte bikaç saat kaldık. Sonra eve gitti. Evde de kardeşinin yerine ona hediye aldık onla oynadı çokta mutluydu.

Doğum yapan kızlara hayırlı olsun Rabbim sağlıkla sıhhatle büyütmenizi nasip etsin Biz 37+0 olduk bugün dün kontrolüm vardı henüz doğurmuyorum diye moralim bozuktu biraz 36+6 bebek kilosu 3025 g boyu 49 cm.Kafası kanala da girmemiş henüz.Benim 90-100 çıkan sancılar kayboldu 30 larda çıkıyor doktorum bile çok mu dua ettin erken doğum riski olduğu zamanlarda doğmasın diye diyor Henüz zamanımız varmış kendi sancılarımın gelmesini bekleyeceğiz.Haftaya çatı muayenesi yapılacak inşallah Bu gidişle sanırım grupta en son ben doğuracağım Marta kalırsam ne gülerim ama

Kızlar bebeklerin kimliklerini kaç gün içinde çıkarmak lazım siz çıkardınız mı

Senin bir ara yine erken doğum riskin vardı de mi böbrekten ötürü bi kere vazgeçti mi gelmiyor bebekler

Sondayı spinalden önce mi taktılar kızlar

Normalde öyle, korkarsan aşağıda spinal sonrası da takıyorlar sorun olmuyor.

Kızlar doğumdan sonra ödemleriniz azaldı mı ? Azaldıysa kaç günde

3-5 günde geçti bacaklarımın şişkinliği falan.

Yaparsın dert etme. İnsan mecbur kalırsa her şeyi yapar. İlk çocuğumda hiç çocuk görmemişken ilk günden itibaren yalnız baktım. Zordu evet ama çok büyük gurur kaynağı oldu bana.

Kızlar doğum öncesi alınan kanlarda Aptt düşük çıktı var mı aranızda bu değeri düşük olan ne gibi etkisi oluyor doğumda?

Kanama zamanları ile ilgili.

Daha önce hiç bebekle kalmamıştım çok acemiyim sanırım kedilerdeki gibi iç güdüsel yapacağım her şeyi

Yaparsıııın. İnsan gerçekten ne yapacağını hissediyor.

Sezeryan olan arkadaşlarım hala yatıp kalkarken zorlanıyor musunuz? Benim bugün 4. Günüm ama hala yatmak ve kalkmak o kadar zor ki acaba dikişlerime mi bir şey oldu yoksa normal mi

Normal canım. 19. Gün çok kolay bir doğumdu ağrı bile çekmedim pek ama daha bu sabah koltukta ani döndüm ve ağrım oldu.

Mama desteği veren anneler kaç ml veriyosunuz emzirdikten sonra?

19 günlük, emziriyorum-sağıp veriyorum-30 CC mama yapıyorum ne içerse o gidiyor. Doktor 1-2 kere takviye yeter dedi günde ama her seferinde veriyorum. Anne sütü yoksa 60 içiyor mamayı.

Yaa tamam yani birkaç gün sonra çıkarsak da doğum belgesi var doğduğu gün yazılıyor eşim kızımı aynı gün çıkarmıştı

İnş benim de hemen geçer ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…