2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Belki öncekinde fazla ölçtü canım ? Haftasoyla uyumlu mu önemli olan o ?

Sabah kontrole gittim hiç birşey olmamasına rağmen az önce aniden suyum geldi hiç açıklık yok sezeryana alacaklar ama yemek yemiştim ağlamaktan öldüm kızlar dua edin
Canım hiç korkma lütfen bak kuzuna kavuşacaksın bizi de haberdar et bir çırpıda doğum olsun bitsin inş

Yok havluya sarmadım suları üzerinden gitsin diye kaynar sudan çıkarınca havluya koydum sonra normal valiz düzenleyicilerden küçük olana koydum :) bir şeye sarmadım
Ay ben de havluya sarıp koydunuz sandım tamam doğru minik düzenleyicelere koyayım.
Kaşık koycam , göğüs ucu, göğüs uç çıkarıcı
Biberon emzik koysam mı

B Bozemm Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin gözünüzaydın süt geldi mi n’aptınız bebiş nasıl bizi aydınlatır mısınız

Ben fazla ölçtüğünü düşünmüyorum benim de hep 3 hafta ilerideydi şu anda karın çevresi bir hafta geride bile kalmış muz ceviz yoğurta ağırlık vereyim inşallah alır
Kızlar ben bu kadar dikkat etmiyorum. Doktorum en başında elinde listeyle dolaşma demişti. Her şey normal gidiyor bence stres yaptıkça bebekler etkileniyor. Relaxxxxx:))

Kızlar tek tek alıntılayamadım suyum aniden geldi, ama açıklık sadece 1 cm istersen suni verelim bekleyelim ama 1 gün sürebilir dediler istersen sezeryan dediler sezeryan istedim ama suyumun geleceğini tahmin etmediğim için bişeyler yiyip su içmiştim o yüzden ona da alamıyorlar bekliyorum öylece

Ama kontrol altındasınız de mi kalp atımlarını takip ediyorlardır çok merak ediyorum artık ben de doğumlarımızı ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…