2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Meyve yiyor mu peki. Sevdiği bi yemek çeşidi varsa bi öğün ondan yap aç kalmasın yesin yada kıyma denedin mi yoğurtlu şeylerde bebekler seviyorlar. Muhallebi tarzı bebe bisküvili deneyebilirsin

Daha önce almıştım sebzeli boncuk makarna onunla yaptım. Çok basit kıymayı yağda biraz çevirdim üstüne makarna su bu kadar yanına da yoğurt yedi
Bende geçen tereyağında soğan domates sosu üstüne kıyma kuskus biraz su pişirdim öyle de makarna gibi oldu sevdi bide makarna ile deneyim

Arkadaşlar bebeğimin menüsünü genişletmek istiyorum. Hep aynı şeyleri yapıyormuşum gibi geliyor. Farklı şeyler denemek istiyorum. Öneri instagram sayfası falan var mı?
Bu sayfadan çoğu tarife bakıyorum

Meyve yiyor mu peki. Sevdiği bi yemek çeşidi varsa bi öğün ondan yap aç kalmasın yesin yada kıyma denedin mi yoğurtlu şeylerde bebekler seviyorlar. Muhallebi tarzı bebe bisküvili deneyebilirsin
Meyveleri süzgeçte veriyorum yiyor genelde. Elde verince ağzına iri tane geldi mi boğulur gibi oluyor. Yoğurt başta severek yiyordu şimdi pekmez vs. ne katsam da çok aç değilse yemiyor. Sebze çorbası da az yiyordu onu da yemiyor artık hep çöp oldu. Bebe bisküvisi denemedim henüz ama umutlu değilim. Aynı benim ilk çocuk da böyleydi halen iştahsız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…